Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

BB camping

BB camping – Bungalo mājiņas, kemperu vietas, telšu vietas. Atrodas mežaparka teritorijā ”Beberliņi” – Karostā, Liepājā. Karostas šarms, priežu svaigais gaiss un lieliskais skats uz Beberliņu ūdenstilpes atsegto – baltās smilts kāpu priecē atpūtniekus jebkurā gadalaikā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
"BB camping" Tev piedāvā lielisku iespēju – aizmukt no pilsētas steigas pilnās ikdienas un izbaudīt jūras un priežu mežu svaigo, mierpilno gaisotni. Kempings piedāvā pārnakšņot bungalo mājiņās, telšu vietās, kā arī treileru vietās, kurās ir nodrošināts elektrības pieslēgums.
Kempinga vietai blakus atrodas "BB WakePark" abi ir ieskauti priežu mežā pie Beberliņu ūdenstilpnes Karostā, Liepājā. Izbaudi aktīvu atpūtu uz ūdens, kam seko relaksējoša atpūta mājīgā bungalo mājiņā.
Paralēli visām aktīvajām aktivitātēm, ko nodrošina "BB WakePark" un naktsmieras ar "BB Camping", šeit iespējams atpūsties pludmales kafejnīcā BB cafe, baudot piedāvātos ēdienus un veldzējošos dzērienus. Īpaši iecienīta ir kafejnīcas terase, kā arī terases uz ūdens, no kurām ērti vērot veikbordistu treniņus vai paraugdemonstrējumus, sacensības.
Nāc un ļaujies vasaras piedzīvojumiem un mierīgam naktsmieram kopā ar "BB camping" un "BB wakepark"!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!