Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

VISKIJA MEISTARKLASES

Viskija, ruma un konjaka meistarklases rīko jau daudzus gadus un katrs pasākums veltīts citai tēmai. Pēta gan tradicionālā Skotijas viena iesala viskija vēsturi, gan arī mežonīgā Amerikas burbona pārsteidzošo kultūru, gan, piemēram, Tasmānijas un Indijas viskija unikālo stāstu, konjakus un Karību zelta dzērienu rumu.
Izkārtojums
Atrastas: 1
2012.gadā Lauris Grass un Oskars Smilga atvēra savu pirmo gastrobāru "Mākonis" Vecrīgā, bet tagad kopā sadarbībā ar Jauno Teiku ir izveidojuši kokteiļbāru Minox. Jau kopš paša sākuma abi ir rīkojuši gan kokteiļu, gan viskija meistarklases. Abi dzērienu kultūru ir iemīlējuši vēl esot Vecrīgā, savā pirmajā izveidotajā gastrobārā, tieši tur abi arī sāka savu pirmo viskija meistarklasi. Lai arī ikdienas darbs ir saistīts pamata tieši ar kokteiļiem, viskiju meistarklase no tradīcijas ir pāraugusi dziļā mīlestībā.
Dzērienu meistarklases tiek organizētas gan klātienē, gan attālināti - online formātā. Klātienes viskija, ruma un konjaka meistarklases abi rīko jau vairāk kā 8 gadus un pa to laiku ir arī paspējuši izbraukāt Skotiju un citas viskija valstis. Klātienes meistarklases notiek Stabu ielā, viņu pirmajā gastrobāra "Mākonis" pagrabā. Online meistarklases ir jau iepriekš ierakstīta online viskija meistarklase, kas pieejama jebkurā laikā un vietā. “Ieraksts” no “dzīvās” meistarklases atšķiras ar to, ka nav jāgaida konkrēts datums un laiks, jo meistarklases dalībnieks uzreiz saņem viskija paraugus un linku, kurā noskatīties meistarklasi sev vēlamā laikā.
Bez meistarklasē tiek nodrošinātas arī kokteiļu meistarklases, kuru laikā ir iespēja doties aiz bāra letes un sekojot līdz bārmeņa instrukcijā, pagatavot kokteili. Kā arī ir iespējams iegādāties Shakebox kokteiļu pagatavošanas komplekts!
Nāc un izbaudi labu kompāniju un dzērienus!

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!