Kolonna

Viesnīca piedāvā restorāna un bāra pakalpojumus, pilnībā aprīkotas telpas dažādiem pasākumiem, skaistuma kopšanas salonus, bezmaksas autostāvvietu un wi-fi. Viesnīca ir mājdzīvniekiem draudzīga. Restorāns Rozālija viesiem piedāvā Latvijas un Eiropas virtuves ēdienu izlasi, kā arī īpašu un bagātīgu tradicionālo Latgaliešu ēdienu piedāvājumu. Restorāns un terase ir ļoti piemērota dažādu banketu, kāzu mielastu un korporatīvo pasākumu organizēšanai. Var organizēt lietišķus seminārus vai svinīgus pasākumus līdz 120 personām.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Trīszvaigžņu viesnīca Kolonna Hotel Rēzekne atrodas Latvijas austrumu daļā, Rēzeknes pilsētas centrā, tieši Rēzeknes upes krastos. Viesnīcas ēkas atjaunotā fasāde atspoguļo tās 1930. gadu izcelsmi. Dzelzceļa stacija un autoosta ir 900 metru attālumā. Gleznains ezers atrodas 300 metru attālumā. Visos numuros ir privātas labierīcības, tālrunis vietējiem un starptautiskajiem zvaniem, televizors ar starptautiskajām programmām, kā arī bezvadu internets. Restorānā Rozalija tiek pasniegti latviešu virtuves ēdieni. Bārā tiek piedāvāti kokteiļi, uzkodas, kafija, saldējums un deserti. Viesnīcā ir 41 mājīgs numurs, un tā spēj uzņemt līdz 75 personām. Numuri iedalās standarta, superior un luksus kategorijās.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!