GAISABALONI.LV

Jau izsenis cilvēku ir vilinājis sapnis pacelties spārnos un laisties pāri koku galotnēm, upju līkločiem. Lidošana ar gaisa balonu sniedz šī sapņa piepildījumu. Vai dzestrs rīts, vai kluss vakars pirms saules rieta, jau vairāk kā 12 gadus gaisabaloni.lv palīdz šo sapni izdzīvot.
Izkārtojums
"Gaisabaloni.lv" gaisā paceļas jau vairāk kā 12 gadus. Un savus lidojumus ar gaisa balonu nodrošina septiņās no skaistākajām pilsētām Latvijā – Cēsīs, Rundālē, Siguldā, Jelgavā, Tukumā, Kuldīgā un Talsos. Arī lidojumam ar gaisa balonu ir savi priekšnosacījumi, lai lidojums būtu izdevies, bet gadalaikam nav nozīmes. Ja vēlies pacelties virs Latvijas skaistajām pilsētām ziemas mēnešos un vērot kā baltā sniega sega apklājusi koku galotnes un mājas jumtus, "Gaisabaloni.lv" to nodrošinās, ja vien būs piemēroti laikapstākļi gaisa balona lidojumam. Pacelšanās debesīs var notikt tikai divos laikos, kad zeme vēl nav paspējusi uzsilt no saules gaismas vai kad jau ir pietiekami atdzisusi. Tieši tāpēc lidojums ar gaisa balonu var notikt agri no rīta līdz ar pirmajiem saules stariem, vai pievakarē, pāris stundas pirms saules rieta. "Gaisabaloni.lv" dos brīnišķīgi iespēju ne tikai pacelties augstu debesīs, bet arī vērot dabas skaisto krāšņumu, ko vēl acīm neaprakstāmāku padarīs zeltainie saules stari apņemot Latviju.
"Gaisabaloni.lv" ir pieredzes bagāti un katru gadu debesīs paceļ vairāk kā 380 pasažieru! Pacelies debesīs kopā ar "Gaisabaloni.lv"

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!