Restorāns „Da Roberta”

Mājīgs restorāns, kas piedāvā labāko no itāļu virtuves un kultūras. „Da Roberta” ir ģimenes restorāns visai ģimenei - labākā izvēle gan biznesa pusdienām, gan romantiskām vakariņām. “Mēs ticam - katra diena ir svinību vērta! Tādēļ gaidām ciemos!”
Izkārtojums
Restorāns "Da Roberta" ir mājīgs itāļu restorāns, kas atrodas Rīgas centrā, čaka ielā 58. "Da Roberta" piedāvā izbaudīt īstu itāļu kultūru, sākot ar gardām picām un pastām līdz pat dienvidu viesmīlībai. Da Roberta ir labākā izvēle biznesa pusdienām, romantiskām vakariņām jebkurā nedēļas dienā vai īpašām svinībām draugu un ģimenes lokā. Restorāns ir padomājis par visiem, tieši tāpēc pagrabstāvā ir izveidots bērnu stūrītis ar dažādām rotaļlietām un spēlēm. Pēc īpaša pasūtījuma, veicot iepriekšēju rezervāciju "Da Roberta" speciāli Jums var noorganizēt slēgtos brančus jeb vēlās brokastis. Ja vēlies savu dzimšanas dienu pavadīt ar itāļu kultūru, tad restorāns "Da Roberta" ir īstā vieta, restorāna personāls noorganizēs tev dzimšanas dienu ar izsmalcinātu itāļu ēdienu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!