Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

NORIU SKRISTI

Neaizmirstami skati no putna lidojuma, iespēja ķert mirkļus un emocijas vienuviet ar "NORIU SKRISTI". Piedzīvo kopā ar mīļajiem vai viens, iejūties pilota lomā pieredzējuša instruktora pavadībā un kļūsti par īstu profesionāli jau tagad.
Izkārtojums
"Noriu Skristi" ietver brīnišķīgu un neatkārtojamu lidojums virs Jūrmalas un Jelgavas pieredzējuša instruktora pavadībā. Fantāzijas lidojumu spēles debesīs iepazīstot pilsētu no putna lidojuma. Aeroprakt-32
ir jaunākais modelis Aeroprakt saimē. Pirms palaišanas lidmašīna tika izstrādāta un testēta vairāk nekā 3 gadus. Lielākā daļa dizaina centienu bija vērsti uz aerodinamiku un pretestības samazināšanu, kā arī uz apkalpes komfortu. Pēc tam lidmašīna tika pakļauta ļoti plašam lidojumu vadības programmu klāstam, lai pārbaudītu, vai teorētiskie pieņēmumi patiešām darbojas gaisā. Rezultāti runā paši par sevi!

A-32 tiek ražots divās pamata versijās: UL (MTOM 472,5 kg) ar apzīmējumu A-32L; LSA (MTOM 600 kg) ar apzīmējumu A-32. Durvju dizains ietver kompozītmateriālu rāmjus ar izliektu stiklojumu, kas blīvē pret lidmašīnas rāmi, lai samazinātu troksni un aerodinamisko pretestību līdz minimumam. Tikai viens cilvēks zina, kā izskatās jūsu ideālais lidaparāts. Tas esi Tu! Jūsu stilam ir nozīme, un Aeroprakt komanda ir  priecīgi palīdzēt Jums to izpaust! Kopā ar jums jauna uzbūvēs Jūsu sapņu lidmašīnu. Aeroprakt Manufacturing rada lidmašīnas pat visprasīgākajiem pilotiem.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!