Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Hilton Garden Inn Riga Old Town

Atrodamies Vecrīgas centrā, 800 metru attālumā no Rīgas pils, Rīgas Doma, Melngalvju nama un Rīgas Centrāltirgus. Bastejkalna parks ar Laimas pulksteni, Brīvības pieminekli un Latvijas Nacionālo operu atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Hotel Garden Inn Riga Old Town ir četru zvaigžņu, kas atrodas Vecrīgas centrā, 800 metru attālumā no Rīgas Pils, Rīgas Doma, Melngavlju nama un Rīgas Centrāltirgus. Bastejkalna pakas, Laimas pulkstenis un Brīvības pulkstenis atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā.
Izbaudi četru zvaigžņu atpūtu pašā Rīgas centrā, ko Tev piedāvā Hilton Garden Inn Riga Old Town. Labiekārtoti, augsta komforta numuriņi. Gardai maltītei Hilton Garden Inn Riga Old Town piedāvā steiku namu "Beef Room", kurā Tev būs iespēja baudīt gardu maltīti un kādu glāzi ar vīnu.
Aktīvas un sportiskas atpūtas mīļotājiem viesnīcā piedāvā savu plašo trenažieru zāli, kura ir pieejama jebkuram viesnīcas viesim.
Ļaujies komfortam un mieram, ko Tev sniegs Hotel Garden Inn Riga Old Town, kamēr viesnīca atrodas pašā Rīgas sirdī, kur mieru pārņēmis pilsētas trakums un steiga.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!