Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

fabadventures.me

Fabadventures.me piedāvā tuvus un tālus piedzīvojumus nelielām piedzīvojumu meklētāju grupām. Tiem, kuriem ir vēlme atklāt jaunas un neticami skaistas vietas, satikt interesantas personības, iegūt kulturālu pieredzi un tiem, kuri ir gatavi no jauna iepazīt un atklāt paši sevi.
Izkārtojums
Kopš 2016. gada, "Fab adventures", piedāvā tuvus un tālus piedzīvojumus nelielām piedzīvojumu meklētāju grupām. Tiem, kuriem ir vēlme atklāt jaunas un neticami skaistas vietas, satikt interesantas personības, iegūt kulturālu pieredzi un tiem, kuri ir gatavi no jauna iepazīt un atklāt paši sevi. "FAB Adventures" zina, kā Tevi uzlādēt ar pozitīvām domām un vibrācijām lieliskai dienai! Tas ir maģiski skaists rīts Cenas tīreļa purvā, Skaista ezerā, uz SUP dēļa! Iespēja iznomāt SUP dēli un baudīt maģisko Cenas tīreļa purvu lēnām airējot cauri ar SUP. SUP dēļu noma pieejama arī te pat Rīgas centrā, kur kādā siltā vasaras naktī varēsi piedzīvot nakts maģisko burvību, baudot nakts klusumu un mieru uz ūdens.
Tomēr ja mierīga atpūta uz ūdens ar SUP dēļiem nav tev, tad "Fab Adnventures" piedāvā īpašo piedāvājumu – Piedzīvojums Tatros. Tatri ir vieni no Eiropas skaistākajiem kalnu masīviem, ar masīvām klinšu grēdām un zilzaļiem kalnu ezeriem. Šoreiz bez SUP dēļiem un uz īsāku laiku, dosimies četru dienu pārgājiena tūrē, baudot Tatru dabas skaistumu. Šī ir īstā lokācija, kurp doties, ja Tu esi bez iepriekšējas kalnu pieredzes, jo Tatri ir apbrīnojami skaisti, taču nav tehniski sarežģīti.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!