Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

''BB WakePark''

Aktīvās atpūtas parks. Izbaudi vasaru - sauli, ūdeni un pozitīvas emocijas... Pie "BB WakePark'' pieejams veikbords, SUP dēļi, laivas, kā arī "BB water fun" - ūdens atrakcijas.
Izkārtojums
"BB WakePark" atrodas Beberliņu ūdenstilpnē Karostā, Liepājā. Karostas vēsturiskais šarms, priežu svaigais gaiss un apburošais skats uz Beberliņu ūdenstilpnes balto smilšu kāpām priecē ikvienu jebkurā gadalaikā. Tomēr vasaras sezonas laikā aktīvās atpūtas parks ir kā paradīze veikbordistiem un tiem, kam aktīvā atpūta uz ūdens ir sirdslieta. "BB wakepark" vasaras sezonā nodrošina iespēju izvizināties ar veikbordu, SUP dēļiem un airu laivā. Atpūtas parkā pieejama pirts un baļļa relaksējošai atpūtai tiem, kam aktīvā atpūta nav iecienīta vai kā muskuļu relaksācija, kas tikko baudījuši aktīvo atpūtu uz ūdens. Adrenalīna devas iegūšanai "BB WakePark" teritorijā atrodamas arī ūdens atrakcijas – BB water fun –, kas patiks gan maziem, gan lieliem.
Paralēli visām aktivitātēm, šeit iespējams atpūsties pludmales kafejnīcā BB cafe, baudot piedāvātos ēdienus un veldzējošos dzērienus. Īpaši iecienīta ir kafejnīcas terase, kā arī terases uz ūdens, no kurām ērti vērot veikbordistu treniņus vai paraugdemonstrējumus, sacensības.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!