Šaušanas centrs “Mežirbes”

Aktīva un nedaudz ekstrēma atpūta pie mums Mežirbēs nav tikai solījumi vien. Izklaides īstiem vīriem un drosmīgām dāmām. Šaušana uz kustīgiem mērķiem, stāvošiem mērķiem, nažu mešana, šaušana ar pneimatisko ieroci u.c.
Izkārtojums
Šaušanas centrs "Mežirbes" atrodas Birzgales pagastā, Ķeguma novadā, 10 kilometru attālumā no Ķeguma HES, Bauska-Linde šosejas malā ir izveidota neliela, bet mājīga šautuve. Šautuve ir radīta ar mērķi pilnveidot šaušanas prasmes medniekiem, sporta šāvējiem, praktiskās šaušanas entuziastiem un ikvienam piedzīvojumu un aktīvas atpūtas cienītājam.
Šautuvē ir pieejami divi šaušanas laukumi, viens šaušanai uz stāvošu mērķi, “skrienošu alni” vai “skrienošu mežacūku”, aprīkots ar dažādiem IPSC mērķiem, “poperiem”, “eglītēm” u.c. otrs laukums ir paredzēts šaušanai uz lidojošiem mērķiem.
Šaušanas centrs ir padomājis ne tikai par tiem kuriem šaušana ir sirdslieta, bet arī par pārgājienu un meža taku mīļotājiem – Mežirbēs varēsi atrast gan vietu, kur droši pavadīt nakti savā teltī, novietot auto uz pārgājiena laiku, gan uzrīkot pikniku un pasēdēt pie ugunskura.
"Mežirbes" ir nodrošinājušas labiekārtotu teritoriju, kurā Tu ar savu draugu kompāniju, ģimeni vai darba kolektīvu vari izbaudīt aktīvu atpūtu svaigā gaisā. Lai Tu un visi apkārtējie būtu drošībā "Mežirbes" šaušanas centrā ir jāievēro drošības noteikumi – jāatrodas ar dzirdes un redzes aizsarglīdzekļiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!