Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Restorāns ''Zilā Govs''

Mistiskās zilās govs vārdā nosauktais, plašais restorāns mājo vienā no Vecrīgas šarmantākajiem viduslaiku namiem, un, kā var nojaust, tā specialitāte un lepnums ir dažādi steiki un to pagatavošanas tehnoloģija.
Izkārtojums
"Zilā Govs" ir steiku restorāns, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī, vienā no šarmantajime viduslaiku namiem, kas restorānam dod vēsturisku sajūtu. Restorāna nosaukums ir cēlies no vienas Latvijas senākajām govs šķirnēm – Latvijas Zilā govs. Restorāna specialitāte un lepnums ir dažādi steiki un to īpašā pagatavošanas tehnoloģija, bet otrs lepnums ir zivju ēdieni, "Zilā Govs" piedāvā nogaršot arī zobenzivis vai tunča steikus un jūras veltes. Restorāns improvizē arī ar modernās latviešu vituves ēdieniem, tos kombinējot ar klasiskajiem latviešu šķīvjiem un pasniedzot vēl līdz šim neredzētā izpildījumā.
Restorāns "Zilā Govs" aktīvi piedālās Rīgas restorānu nedēļās, lai iepazīstinātu un pasniegtu Jums gardu maltīti īpašā piedāvājumā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!