Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Relax&SPA

Tikt apčubinātai un lolotai no matu galiņiem līdz papēžiem, tas viss un vēl vairāk iespējams kopā ar RELAX & SPA profesionāļiem. Lieliska iespēja palutināt savu ķermeni, sajust sievišķības garšu un baudīt neaizmirstamas emocijas.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Studija "RELAX & SPA" piedāvā sejas un ķermeņa procedūras, masāžas Jūsu labsajūtai, skaistumam, harmonijai un veselībai. Muskuļu spriedzes mazinošās, relaksējošās, visu ķermeni atjaunojošās masāžas, kas iedarbojas pret stresu, sliktu garastāvokli. Masāža ir bioloģiski aktīvs stimulators, kas atgriež mūsu organismam balansa un harmonijas stāvokli. RELAX & SPA ir tie paši pārsteidzošie darbinieki un izcili viesu pakalpojumi. Izbaudiet masāžu, sejas hidroprocedūru vai pedikīru. Spa pakalpojumi piedāvā iespēju atjaunot enerģiju gaidāmajiem izaicinājumiem. No masāžas terapijām līdz ādas kopšanai, ķermeņa procedūrām līdz pedikīram piedāvā terapijas un procedūras, kas palīdz gan ķermenim, gan prātam. Jūs esat pelnījuši spa vidi, kurā valda miers, relaksācija un vitalitāte. Izvēle ir jūsu rokās. Spa, kur atradīsit telpas, kas veltītas jūsu veselībai un labsajūtai. No mitrinošām sejas kopšanas procedūrām līdz nomierinošam pedikīram, stresa mazinošas masāžas līdz detoksikācijas ķermeņa procedūrām. RELAX & SPS pieņem visas šeit iegādātās dāvanu kartes.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!