Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Līgatnes vīna darītava

Līgatnes vīna darītava ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts ar mērķi darināt kvalitatīvu un garšīgu mājas vīnu no Latvijā augušām ogām un augļiem. Sākumā ģimenes vīna darītavā tika darināti apmēram 4 dažādi ogu mājas vīni, taču šobrīd vīnu sortiments ir ap 20. Vīni tiek gatavoti no Gaujas Nacionālā parka teritorijā augušām ogām, augļiem, augiem un ziediem. Ir sausie, pussaldie un saldie vīni, kas tiek dabīgi raudzēti un noturēti aptuveni gadu.
Izkārtojums
2010.gadā ģimene dibināja savu uzņēmu, kas tagad ir plaši zināmā "Līgatnes vīna darītava". Uzņēmuma mērķis ir darināt kvalitatīvu un garšīgu mājās radītu vīnu no te pat, Latvijā, augušām ogām un augļiem. Sākotnēji "Līgatnes vīna darītava" darināja mājas vīnus no 4 dažādiem ogu veidiem, bet šobaltdien vīnu sortiments ir ap 20. Vīni tiek raudzēti no Gaujas Nacionālā parka teritorijā augušām ogām, augļiem, augiem un ziediem. Vīna darītava savā plašajā sortimentā piedāvā sausos, pussaldos un saldos vīnus. Vīni tiek dabīgi raudzēti un noturēti aptuveni gadu, vīniem ir izcila kvalitāte – "Līgatnes vīna darītava" ir ikgadēja laureāte vīnu konkursos Latvijā un Baltijā.
"Līgatnes vīna darītava" piedāvā savu vīna degustācijas, kuras nodrošina smilšakmens alā romantiskai gaisotnei, lai baudītu ne tikai vīnu, bet arī burvību, ko sniedz Gaujas Nacionālais parks.
Ja degustācija nav Tev vai pēc degustācijas nevari aizmirst par kādu no baudītajiem vīniem, tad "Līgatnes vīna darītava" ir atvērusi arī veikalu, kurā var iegādāties Līgatnes vīnus, liķierus, destilātus un citus gardumus vai suvenīrus, kā piemēram, rokām darinātus virtuves koka dēlīšus un karotes.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!