Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Daba Laba

Daba laba ir vieta kur nesteidzīgi ļauties aktivitātēm pie dabas- laivošana, pirts mirkļi, izbrauciens ar safari, loka šaušana, kā arī iespēja atrast vislabāko skatu priekš skaistiem mirkļiem bildēs. Lieliska iespēja pavadīt laiku ar ģimeni un izrauties no ikdienas steigas.
Izkārtojums
Daba ir laba - savvaļas labums. DabaLaba nodrošina atpūtas aktivitātes dabā. Atrodas skaistā upes krastā, braucot ar kanoe laivām pa Stendes, Rindas, Irbes upēm, kempings, loka šaušanas aktivitātes (loku trase ar stāstu par apkārtnē dzīvojošiem dzīvniekiem) u.c. Aktivitātes notiek vietā, kur apdzīvotība uz 1 km2 ir vismazākā Latvijā. Visapkārt ir plaši meži, ar lielu dzīvnieku blīvumu, tīrām upēm un skaistiem meža ezeriem. Ar prieku jums to visu parādīs!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!