Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Loka šaušanas īsās trases apmeklējums 5 personām

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Loka šaušanas īsās trases apmeklējums 5 personām

Ventspils novads
5 pers.

54 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
54 €

Loka šaušanas īsās trases apmeklējums 5 personām

Izbaudi atpūtu pie dabas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Loka šaušana ir lielisks veids kā atpūsties un atjaunoties dabā visu vecumu cilvēkiem ar jebkādu fizisko sagatavotību! Pirms došanās trasē ikvienu apmācīsim loku šaušanas pamattehnikā, kā arī būs laiks patrenēties šautuvē. Šaušanai piedāvājam klasiskos longbow lokus. Trasē ir izvietoti mērķi 3D formātā. Visi mērķi ir Latvijā sastopami dzīvnieki, pie katra mērķa atrodas info dēlītis par katru no zvēriem ar interesantiem faktiem. Trases noslēgumā visus šāvējus cienāsim ar loku šāvēju zupu mūsu piknika vietā pie lielā galda! Tā būs lieliski pavadīta diena dabā ar iespēju labāk iepazīt Latvijas dzīvniekus!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Viss nepieciešamais inventārs 5 personām;
  • Īsās loka šaušanas trases apmeklējums. Trase ir 1 km gara un tā ved gar dīķi, pa ceļu gar pļavām, pa dambi gar upi. Tajā ir 10 mērķi.
  • Trases noslēgumā garda zupa dalībniekiem!

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte iepriecinās ikvienu - gan pieaugušos, gan bērnus, kas vēlas lieliski pavadīt laiku ar ģimeni, draugu lokā vai kolektīvā pie dabas!

Atvelc bultu un trāpi tieši mērķī!
Informācija

Vieta

Ventspils novads

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

1 - 2 stundas

Dalībnieki

5 personas

Laika apstākļi

Loka šaušanas trase atvērta no 15.aprīļa līdz 30.septembrim katru dienu No 1.oktobra līdz 14.aprīlim- atkarībā no laika apstākļiem- vienojoties individuāli.

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Pakalpojums pieejams no 6 gadu vecuma.

Loka šaušanas trase atvērta no 15.aprīļa līdz 30.septembrim katru dienu
No 1.oktobra līdz 14.aprīlim - atkarībā no laika apstākļiem- vienojoties individuāliVairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.