Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Arjahtu.lv

Kurš gan nav sapņojis par izbaucienu ar jahtu? Vējš, ūdens visapkārt un skaistākas saulriets kāds redzēts! Izbaudi neatkārtojamu un neaizmistamu pieredzi uz buru jahtas! Ieskaties Arjahtu.lv sarūpētajos piedāvājumos un piedzīvo neiazmirstamu atpūtu uz ūdens!
Izkārtojums
Atrastas: 1
ArJahtu.lv ir Latvijā lielākais jahtu un kuteru nomas uzņēmums. Sajūti vēju un izbaudi brīvību uz jahtas vai kutera klāja! ArJahtu.lv ir Latvijā lielākais jahtu un kuteru nomas uzņēmums. Mūsu 8 buru jahtas un 2 kuteri – Bayliner 285 un Nimbus 26 Nova sniegs Tev daudzveidīgas atpūtas iespējas uz ūdeņiem: Lielupē;Daugavā;Jūras piekrastē;Buļļupē.

Mēs priecāsimies piedāvāt Tev piemērotāko jahtu izbraucienam, lai Tava vasaras atpūta iegūtu vairāk krāsām bagātus mirkļus!Brīžos, kad grūti izvēlēties ko dāvināt, bet nepieciešama oriģināla dāvana, laba ideja ir izvēlēties dāvanu karti izbraucienam ar jahtu. Jahta allaž būs oriģināls pārsteigums un sniegs neaizmirstamu piedzīvojumu Jūsu draugiem, kolēģiem un ģimenei. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!