Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Aktīvās Atpūtas Centrs "Akoti"

Aktīvās Atpūtas Centrs “Akoti” ir vieta, kur Tu varēsi iemācīties, kā šaut ar loku, arbaletu, pneimatisko šauteni, kaķeni un citiem ieročiem, kā arī varēsi iepazīties ar metamajiem ieročiem. Uz vietas Tevi sagaidīs jomas profesionāļi, kuri palīdzēs un Tevi apmācīs. Lieliska vieta aktīvai atpūtai vienatnē vai kopā ar ģimeni un draugiem.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Atpūtas centrā "Akoti" vari jautri atpūsties ar draugiem un ģimeni, uzrīkot tematisko ballīti, nosvinēt savu vai bērnu dzimšanas dienu vai vienkārši uzlabot savas loka šaušanas prasmes. Loka šaušana ir piemērota praktiski jebkuram vecumam! Atpūtas centrā tiek piedāvāta iespēja atpūsties brīvā dabā kolektīviem vai individuāliem apmeklētājiem.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!