Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Šaušana ar dažāda veida lokiem + apmācība

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Šaušana ar dažāda veida lokiem + apmācība

Lauberes pagasts
1-2 pers.

28 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
28 €

Šaušana ar dažāda veida lokiem + apmācība

Sajūties kā Robins Huds!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Sajūties kā Robins Huds un izmēģini dažāda veida lokus! Loka šaušanas sporta kluba “Amazones” brīvdabas šautuvē Jūs, pieredzējušu lietpratēju vadībā, varēsiet spert pirmos soļus loka šaušanā. Jums būs iespēja iepazīt un izmēģināt visdažādākos loku veidus – vēsturisko un moderno angļu garo loku, medību (kompaktloku), olimpisko (rekursīvo) loku, kā arī arbaletu. Šeit ir laipni gaidīti gan lieli, gan mazi! Jebkurš var iejusties Robina Huda vai Vilhelma Tella lomā. Loka šaušanai vecuma un fiziskās sagatavotības ierobežojumu praktiski nav, jo pieejami dažāda lieluma un atvilciena spēka loki.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Šaušanas apmācība ar mūsdienu angļu garo (longbow) un vienu no šādiem iesācēju (neaprīkotiem) lokiem pēc izvēles – olimpisko (rekursīvais), medību (kompaktloks), jātnieku (korejiešu)

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas apgūt loku šaušanas prasmes!


Informācija

Vieta

Lauberes pagasts

Apģērbs

Laika apstākļiem piemērots apģērbs (vēlams augšdaļā pieguļošs) un apavi, ņemot vērā, ka šaušana notiek ārā

Laiks

1.5 stundas.

Dalībnieki

1 - 2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pirms piedāvājuma izmantošanas obligāta drošības tehnikas instruktāža. Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (6)

Mareks un Monta

Atrodas ļoti skaistā un sakoptā vietā, var izbaudīt dabu un mieru. Patīkama uzņemšana, ļoti zinošs un atsaucīgs treneris, patīkami diskutēt, plaši izskaidro visu nepieciešamo par lokiem, nodrošina nepieciešamo servisu. Ideāli, lai neteiktu vairāk, ļoti patika. Iesaku, pats nebiju gaidījis, ka būs tik forši un aizraujoši. Noteikti vēlētos atkārtot. Paldies!

Sanita

Profesionāla apmācība, laipna uzņemšana, patīkama lauku ainava. Vienīgi- pirmā ceļa norāde varētu būt maķenīt lielāka un vieglāk ieraugāma!

Edgars

Viss bija super!

Andrejs

Ļoti labs serviss, profesionāla un interesanta apmacība

Emīls

Ar dāvanu esmu ļoti apmierināts, bija patīkami atgriezties bērnībā un gūt jaunu pieredzi, paldies saimniekiem par silto un jauko uzņemšanu.

1 2
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.