SIA “SPĀRNI V”

Dodieties lidojuma piedzīvojumā virs Rīgas! Prasmīgs un profesionāls pilots parūpēsies, lai no lidojuma Jūs gūtu tikai vislabākās emocijas. Izbaudiet neaizmirstamas sajūtas, kā arī novērtējiet iespaidīgos skatus.
Izkārtojums
"Spārni V" lidojums ar lidmašīnu neatstās vienaldzīgu nevienu entuziastu un iespaidi pēc lidojuma paliks atmiņā uz visu mūžu. Ļaujies lidojumam un piedzīvo kaut ko jaunu savā dzīvē!

Dāvanu karte lidmašīnas lidojumam virs Rīgas ļaus Jums uzdāvināt Jūsu mīļajiem iespēju redzēt žilbinošu skaistumu un izbaudīt neaizmirstamu pieredzi. Pacelties debesīs aizņem tikai dažas minūtes, tāpēc ir iespēja apbrīnot satriecošos panorāmas skatus un redzēt pilsētu no putna lidojuma uzreiz.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam