Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SIA ''Makara Tūrisma Birojs''

“Makara tūrisma birojs” piedāvā iespēju nobraukt ar kanoe pa Gauju sešus dažāda garuma maršrutus no 3 kilometriem līdz pat 185 kilometriem, kā arī braucienus ar gumijas plostu pa Gauju gan Līgatnē, gan Siguldā. Ballīšu cienītājiem pieejams “tusiņu” plosts, kuru iespējams noīrēt uz veselu dienu.
Izkārtojums
Atrastas: 1
SIA Makara tūrisma birojs ir ģimenes uzņēmums, kas piedāvā laivu,plostu braucienus un organizē pasākumus Siguldas un Līgatnes apkārtnē. Uzņēmumam pieder divi kempingi: Siguldā un Līgatnē. Uzņēmumu dibinājis Jānis Makars, kurš tūrisma nozarē strādā no 1975. gada.Iesākumā viņš strādāja Siguldas tūristu bāzē, kā vecākais instruktors, organizēja sporta pasākumus,laivu un velo pārgājienus. Viens no SIA Makara tūrisma birojs mērķiem ir attīstīt un piedāvāt klientiem dažādus aktīvās atpūtas veidus, lai klienti var apskatīt Siguldu un novadu nesteidzoties. Makara Tūrisma birojs piedāvā plašu aktīvās atpūtas klāstu - sākot ar laivu un plostu nomu, ūdenstūrisma maršrutiem un kempinga vietām vasarā un beidzot ar galvu reibinošiem nobraucieniem ar īstiem bobsleja bobiem Bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda". Uzņēmuma laivu flotē ir kanoe laivas un gumijas plosti. Laivotājiem tiek piedāvāti dažāda garuma maršruti pa ūdenstūristu iecienītāko Latvijas upi – Gauju. Ceļojums var ilgt pāris stundas, taču īsti entuziasti novērtēs braucienu divu vai pat trīs dienu garumā. Uzņēmums pilda arī glābšanas dienesta funkcijas Siguldas pilsētas peldvietā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!