L-AUTO

Izraujies no ikdienas un piešķil dzirksteli pat visparastākajai dienai! Izrauciens ar kvadraciklu, motociklu vai BMW kabrioletu liks Tavai sirdij pukstēt straujāk! Pieredzējušie "L-Auto" speciālisti Tevi apmācīs braucienam ar izvēlēto motorizēto rīku!
Izkārtojums
Atrastas: 1
"Lērums" jeb "L-Auto" piedāvā dažādu transportlīdzekļu nomu, sākot no motociklu nomai līdz par kravas busu nomai. Auto noma piedāvā ne tikai nomas pakalpojumus, bet arī Jūsu komforta piedāvā nodrošināt šofera pakalpojumus. "L-Auto" nodrošina saprātīgas cenas auto nomai un katram klientam tiek garantēta personīga pieeja un serviss, lai abas puses būtu apmierinātas. Auto nomas savas pamatnodarbošanās nozares ikdienā pilnveido, lai sasniegtu katra klienta augstākās vēlmes un pieprasījumu.

"L-Auto" pamatnodarbes:
  • Motociku noma
  • Kvadraciklu noma
  • Motorolleru noma
  • Ūdens motociklu noma
  • Vieglo automobīļu noma
  • Kravas Busu noma līdz 3,5
  • Minivenu noma 7-sēdvietas
  • Piekabju noma

Tomēr "L-Auto" bez savas pamatnodarbošanās piedāvā arī Korporatīvo pasākumu organizēšanu – aizraujošs ekskursijas brauciens ar kvadracikliem Iepazīstiet meža takas, smilšu kāpas un purva dubļus ar jaudīgiem kvadracikliem. Izbrauciens ar kvadraciklu būs tas, kas nepieciešams jūsu draugu kompānijai , lai gūtu adrenalīnu un izrautos no ikdienas spriedzes!
Ja tavam personīgajam motociklam ir nepieciešams remonts "L-Auto" Tev to nodrošinās. Visu veida motocikla dzinēju, bremžu un citu detaļu remonts un apkope!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!