Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

GUNSnLASERS

Baudi jautru izklaidi kādā no GUNSnLASERS izklaides parkiem! Piedāvājumā atradīsi iespēju uzspēlēt gan lāzertagu, gan peintbolu, gan airsoft, kā arī GUNSnLASERS piedāvā iespēju izbraukt ar elektrokartingiem! Lieliska atpūta pieaugušajiem un bērniem!
Izkārtojums
Atrastas: 1
GUNSnLASERS piedāvā izbaudīt aktīvu atpūtu 3 vietās Rīgā – Šampēterī, Mežaparkā un Juglā. Izklaides parks „GUNSnLASERS” piedāvā atpūtu visai ģimenei vai draugu un kolēģu lokam – Lāzertags, elektrokartingi, peintbols un airsofts pavērs plašas iespējas neaizmirstamiem piedzīvojumiem.
Kā saka paši "GUNSnLASERS": "Mēs esam par lāzertagu - lielisku veidu kā atpūsties, labi pavadīt laiku un gūt neaizmirstamas emocijas. Pie mums Jūs iegūsiet kvalitatīvi novadītu spēli, aizraujošus un interesantus laukumus un labu ekipējumu." Viņi neierobežojas ar vienu konkrēti noteiktu darba laiku, laika posmā – no un līdz. GUNSnLASERS darba laiks: strādājam jebkurā laikā – vēlies pieteikt spēli? Droši piezvani vai uzraksti un visu sarunāsim!
Lāzertags jeb lāzerpeintbols – šaušana, slēpšanās no pretinieka un spriedze, kas uzglūn aiz katra stūra – tas ir lāzertags jeb lāzerpeintbols mūsu izklaides parkos Andrejsalā, Mežaparkā un Juglā. Atšķirībā no peintbola, lāzerpeintbols ir sporta izklaides veids, kas neatstāj pēdas – Tu sajutīsi tikai nelielu vibrāciju, ja pretinieks Tev trāpīs. Lāzerpeintbols ir īpaši aizraujošs tiem, kuri ir datorspēļu fani, jo gan telpu iekārtojums, gan spēles simulācija ir maksimāli pielāgota, lai radītu realitātes sajūtu.

Peintbols – adrenalīns, spriedze, azarts un elpu aizraujošs ātrums. Peintbols ir ne tikai lielisks brīvā laika kavēklis, bet arī pasaulē atzīta komandu aktivitāte, kuras laikā izdosies saliedēt gan nesen izveidotu komandu, gan atjaunot darba sparu jau ilgstoši kopā strādājošam kolektīvam. Pieredzējušo un atsaucīgo instruktoru vadībā tiks novadītas spraigas, drošas un atmiņā paliekošas spēles.
Airsoft ir aizraujoša kaujas imitācijas spēle speciāli pielāgotā laukumā ar šķēršļiem un slēpņiem. Airsoft ieroči ir reālu šaujamieroču kopijas, kas spēli padara vēl interesantāku, krietni palielinot adrenalīna devu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!