Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Art-Zaiceva

Mākslas darba veidošana ir kā savas iekšējās pasaules atspoguļojums. Mākslas studija Rīgā "Art-Zaiceva" piedāvā gan pieaugušajiem, gan bērniem kopā atklāt šo pasauli. Nāc un ļaujies atbrīvoties no stresa, maigi vicinot otiņu virs kanvas!
Izkārtojums
Art-Zaiceva uzskata, ka radīt mākslu ir kā atspoguļot savu iekšējo pasauli, tieši tāpēc organizē mākslas nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuru laikā vari apgūt mākslas pamatprincipus, lai jau drīz spētu radīt pats savu mākslu bez padomiem, kā darīt labāk.
Art–Zaiceva ne tikai nodrošina mākslas nodarbības, bet arī sadarbībā ar Hotel Jurmala Spa piedāvā meistarklase. Meistarklases notiek Jūrmalā, Hotel Jūrmala Spa omulīgajās telpās. Meistarklases nodarbība ļaus Tev atbrīvoties no stresa un pārdzīvojumiem. Art-Zaiceva ar meistarklases palīdzību vēlas Jums sniegt pozitīvas emocijas, atpūtu, radīt mākslu un baudīt gardu ēdienu no Hotel Jūrmala Spa restorāna.
Lai meistarklasē saglabātos mājīga un draudzīga atmosfēra maksimālais dalībnieku skaits ir 10 personas. Nodarbības tiek vadītas 3 valodās – latviešu, angļu un krievu.
Nāc un relaksējies caur mākslu!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!