Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Andrito Kafijas Grauzdētava

Ikkatra kafija, ko Andritto Kafijas Grauzdētava ved no visas pasaules kafijas laukiem uz Latviju ir ļoti, ļoti īpaša. Viņu lielākā aizraušanās ir atrast un pamodināt to, kas katrā no kafijām slēpjas. Patiesi un ar prieku, turklāt Andrito Kafjas Grauzdētavas eksperti savās zināšanās ir gatavi dalīties arī ar citiem kafijas mīļiem. Apgūsti iemaņas un uzzini daudz ko jaunu kafijas pagatavošanas meistarklasē.
Izkārtojums
Es esmu Andris – Andrito Kafijas Grauzdētavas dibinātājs un vadītājs. Bērnībā, katru dienu braucot no savas dzimtās Ogres uz mūzikas skolu Rīgā, kur mācījos koru diriģēšanu, pat iedomāties nevarēju, ka pienāks diena, kad vēršu vaļā no Etiopijas, Kenijas un Gvatemalas ceļojušus kafijas maisus, redzēšu šīs kafijas pārvērtības grauzdēšanas laikā, izjutīšu tik pārsteidzošu kafijas aromātu, baudīšu tādu ceļojumu kafijas garšas pasaulē un to visu piedāvāšu piedzīvot arī Jums.Līdz kafijas grauzdēšanai nonācu lēnām, bet ar pārliecību. Līdz tam vairākus gadus mans darbs bija saistīts ar kafijas gatavošanu un kafijas gatavošanas mācīšanu citiem, kas man nodrošināja ne tikai zināšanas un pieredzi, bet arī apziņu, ka tā ir tikai maza daļiņa no lielās kafijas pasaules un grauzdēšana ir nākamais solis, ko spert, lai vēl vairāk spētu atklāt kafijas garšas nianses.Ikkatra kafija, ko mēs vedam no visas pasaules kafijas laukiem uz Latviju ir ļoti, ļoti īpaša. Mēs zinām, kur tā ir augusi un kā tā ir pārstrādāta, jo tā mēs rūpējamies par mūsu kafijas augsto kvalitāti.Tikai grauzdējot, kafijas pupiņas iegūst mums tik pazīstamo aromātu un garšu. Tas ir tik maģiski un arī tik ļoti aizraujoši – atrast un pamodināt to, kas katrā no kafijām slēpjas.

Mums ir patiess prieks to darīt – ar katru reizi atklāt ko jaunu sev un nodot to Jums.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!