ADRENALĪNS

Lidojumi ar Paraplānu - iespēja uzzināt, kā izskatās zeme no putna lidoju-ma augstuma, redzēt Rīgu no augšas, sajust, kā vairāku simtu metru augstumā, svilpo vējš. Ja tevī mīt avantūrisms un romantika, ja vēlies asākas izjūtas. Lidojumus asākām izjūtām ar akro-bātiskiem elementiem.
Izkārtojums
Adrenalīns ietver pilotu klubu, skolu un aprīkojuma veikalu. Regulāri piedāvājam interesentiem lidot ar paraplānu tandēmā ar instruktoru. Tandēmlidojumi notiek Rīgā, Jūrkalnē un Jēkabpilī. Uzņēmuma Adrenalīns dibinātāji ir vieni no labākajiem paraplānu pilotiem Latvijā – ar paraplāniem lido kopš 1996. gada. Paraplāns ir no viegla, gaisu necaurlaidīga materiāla izgatavots, aerodinamisks spārna profils, kam formu ļauj saglabāt daudzas pareizi izvietotas auklas un aukliņas un pretim plūstošā gaisa plūsma. Pievienojam sēdekli (sauktu arī par uzkabi, “somu”, harness), ķiveri, labus, stingrus zābakus un atbilstošu pilotu un iegūstam visvieglāko lidaparātu – paraplānu.Adrenalīns ļaus Tev izbaudīt putna lidojuma burvību paraplāna lidojumā tandēmā ar instruktoru!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.