Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru (1 pers., 1 reize, Rīga/Jēkabpils)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru (1 pers., 1 reize, Rīga/Jēkabpils)

Rīga, Jēkabpils
1 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
40 €

Paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru

Izmēģini mierīgu vai asāku izjūtu lidojumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ja gribi uzzināt, kā izskatās zeme no putna lidojuma augstuma, un ir vēlme redzēt Rīgu no augšas, sajust, kā vairāku simtu metru augstumā svilpo vējš, ja tevī mīt avantūrisms un romantika, ja vēlies asākas izjūtas vai gribi tās uzdāvināt draugiem - IZMĒĢINI! Tas ir priekš TEVIS! Dienās, kad laika apstākļi iepriecina ar pareizo vēja stiprumu un virzienu, tieši Jums ir iespēja baudīt patīkamu lidojumu Jūrkalnē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lidojums vienai personai tandēmā ar instruktoru;
  • Pakalpojums tiek sniegts Rīgā visu gadu un Jēkabpilī vasaras sezonas laikā (Jūnijs, Jūlijs, Augusts).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Paraplāna lidojums paredzēts ikvienam, kurš vēlas piedzīvot vēl nebijušas sajūtas.

Piedzīvo fantastiskas izjūtas lidojot ar paraplānu!


Informācija

Vieta

Rīga, Jēkabpils

Apģērbs

Apavi ar cietu zoli un zemu papēdi Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

8-10 min. (mierīgs lidojums) 10-15 min. (mierīgs lidojums termālos laika apstākļos)

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Pieļaujamais svars ir līdz 130kg. Paraplānu piekabina pie vinčas auklas un ar mašīnas palīdzību, kas ekipēta ar speciālu vinči, ievelk tandēmu līdz 450m augstumam. Tālāk seko brīvs lidojums. Novietot automašīnu skrejceļa malā tā, lai netraucē startēt; var fotografēt un filmēt; ievērot instruktoru norādījumus. Pakalpojums tiek sniegts Rīgā visu gadu un Jēkabpilī vasaras sezonas laikā (Jūnijs, Jūlijs, Augusts). Kā arī Jūrkalnē (atkarībā pēc vēja virziena)Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (12)

Emīls

Man ir bail no augstuma, bet mans sapnis ir lekt ar izpletni. Daļa no sapņa ir sasniegta. Kad pacēlāmies gaisā ar paraplānu, man pat nebija bail, jutos ļoti labi. Esmu sajūsmā par lidojumu un noķerto adrenalīna devu. Tagad labrāt pārietu augstākā līmenī un izlektu ar izpletni. Paldies SIA "ADRENALĪNS" par draudzīgo instruktoru!

Liene

Ļoti patīkami instruktori, kuri pastāstīs tev visu, kas nepieciešams! Pats lidojums, ļoti patīkams, ērts un varēja noķert arī kādu asāku izjūtu.

Elīna

Ja man uzdāvina lidojumu ar jebkādu lidaparātu, cilvēks ir trāpījis tieši sirsniņā. Lidojums ar paraplānu bija patīkami ilgs un mierīgs, uzlādējos ar pozitīvām emocijām vēl gadam uz priekšu! Personāls bija ļoti atvērts, patīkams un pozitīvs, kā nekā - ja cilvēks lido, viņš ir laimīgs! Jā... Viens no maniem laimīgākajiem piedzīvojumiem! Paldies!

Arnis

Ļoti labs piedzīvojums! No augšas var diezgan tālu redzēt un izbaudīt lidojumu. Nevienā brīdī arī nesajutos, ka tas būtu kaut kādā ziņa nedroši. Iesaku :)

Arnis

Ļoti labs piedzīvojums! No augšas var diezgan tālu redzēt un izbaudīt lidojumu. Nevienā brīdī arī nesajutos, ka tas būtu kaut kādā ziņa nedroši. Iesaku :)

1 2 3
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.