Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Olaines veikparks "OWAKE"

Meties aizraujošā piedzīvojumā uz SUP dēļa vai izjūti ūdens piedzīvojumu garšu ar veikborda sporta dēli un šķel ūdeni kā profesionālis.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Līdumu karjerā vietējais uzņēmums SIA “Owake” atklāja aktīvās atpūtas parku “Owake”, kas turpmāk novada iedzīvotājus iepazīstinās ar SUP un veikborda sportu. "OWAKE" piedāvā aktīvo atpūtu pie dabas un ūdens. Lileliska iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem. Tagad arī Olaines novadā ir iespēja nodarboties  ar veikborda disciplīnu un tās iespējām– uzņemt viesus no citiem novadiem, kā arī uz parku aicināt vietējos iedzīvotājus. Šis ir ļoti labs sākums, un ar laiku plānojas trasi papildināt ar vairākām konstrukcijām, kas uz šo veikparku atvedīs arī pašus labākos šī sporta veida pārstāvjus. Tāpat vēlās arī pēc iespējas dažādot SUP dēļu pielietojumu un uzsākt SUP fitnesa treniņus. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!