Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Initas Krūmiņas aromterapija

Smarža ir it visam – dzimšanas brīdim, bērnības atmiņām, skolas gaitām un pirmajai darba dienai; fantāzijām, priekam, laimei, bēdām, bailēm un sāpēm. Katrs mirklis šajā pasaulē satur smaržu, un tāpēc caur smaržu ir iespējams piekļūt katram mirklim, ko esam piedzīvojuši. Ar ēterisko eļļu palīdzību Inita Krūmiņa var Tev palīdzēt veidot tiltus uz tiem. Tāpat Inita palīdzēs izgatavot tieši Tev atbilstošākās saržas, kas būs ne vien aizraujošs, bet arī patiesi jautrs process.
Izkārtojums
Inita Krūmiņa ir psiholoģe, aromterapeite un parfimēre, savu praksi piedāvā te par Rīgā, Kr.Valdemāra 18.
Parfimēre piedāvā atklāt daļu tavas personības caur smaržu, tieši tāpēc dod Tev iespēju izveidot pašam savu smaržu, smaržas pudelīti, viņas rīkotajā smaržu meistarklasē. Meistarklases laikā varēsi no dabiskām ēteriskajām eļļām izgatavot savu personības smaržu, savu unikālo smaržu maisījumu. Smaržu meistarklase ir kā burvīga iespēja pavadīt daļu no vecmeitu ballītes un iespējams noorganizēt arī smaržu gatavošanu pārim, lai, piemēram, dāvinātu aromātu kāzu viesiem. Smaržu veidošanas procesā tās tik veidotas uz eļļas bāzes, kuras smaržos tik pat labi kā smaržas, kas veidotas uz spirta bāzes.
No kļūdām nav jāmācās visa procesa laikā Inita Krūmiņa būs Tev blakus, lai varētu palīdzēt, parādīt un ieteikt.
Kā aromterapeite I.Krūmiņa piedāvā meditāciju ar ēteriskajām eļļām, kas palīdzēs Tevī atmodināt un pastiprināt iekšējo emociju un sajūtu pasauli. Meditācija ved pretī padziļinātai sapratnei par sevi, un caur to iespējams tikt klāt savas zemapziņas apslēptajām dzīlēm, kur glabājas noglabātās emocijas, traumas, aizvainojumi, dusmas, sāpes.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!