Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Yeko Photo Studio

Nomai ir pieejamas dažādākās dekorācijas studijas telpās, kas pilnveidos Jūsu fotosesiju vai būs neaizmirstama norises vieta Jūsu pasākumam. Yeko foto studija piedāvā studijas nomu; profesionāla fotogrāfa pakalpojumus; dāvanu kartes; apģērbu nomu.
Izkārtojums
Yeko foto studija atrodas pašā Rīgas centrā, tāpēc no tās telpām paveras apburošs skats uz krastmalu kā arī Vecrīgu. 8 dažādu dizainu studiju klāstā ikviens atradīs to, kas patīk. Droši izmanto profesionālā fotogrāfa pakalpojumus tepat uz vietas, studijā, vai Jums vēlamā vietā. Šeit Jums var palīdzēt arī ar vizuālo tēlu Jūsu sapņu fotosesijai. Ir iespējams nomāt apģērbu, kas iemūžinātos mirkļus padarīs vēl īpašākus. Studijā strādā profeisonāla komanda, kas spēs atrast risinājumu ikvienai Jūsu vēlmei, lai iemūžinātu neaizmirstamus mirkļus bildēs.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!