Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Saldā Paradīze

Mūsdienīgi deserti- gardi, eleganti un izsmalcināti, pagatavoti katram individuāli- tieši Jums! Ne tikai gardi deserti, bet iespēja apgūt tos pagatavot ar konditorejas studijas dibinātājas Jūlijas Lāces palīdzību.
Izkārtojums

Jūlija Lāce, kas ir ne tikai galvenā konditore, bet arī konditorejas studijas "Saldā Paradīze" dibinātāja savu mīlestību pret makarūnu pagatavošanu atklāja sava otrā bērniņa bērnu kopšanas atvaļinājuma laikā, kad vēlējās savu brīvo laiku ikdienā aizpildīt iemācoties kaut ko jaunu. Šobrīd Jūlija jau ir pagatavojusi vairāk nekā 20 tūkstošus makarūnu. Ja arī Tu vēlies iemācīties pagatavot šo slavenos franču gardumus – makarūnus, Tev nav jābrauc uz Parīzi un jāmeklē, kāda vietējā makarūnu ceptuve, to Tu vari izdarīt šeit pat Latvijā ar "Saldā Paradīze" dibinātājas Jūlijas Lāces palīdzību. Makarūnu pagatavošanas apmācības Jūlija nodrošina gan online, gan klātienes veidā – makarūnu pagatavot iemācīs soli pa solim. 
Bez makarūnu pagatavošanas "Saldā Paradīze" konditoreja piedāvā arī pasūtīt vai iemācīties pagatavot saldās un gardās Mussa kūkas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!