Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Restorāns "Uzbekistāna"

Uzbeku virtuves restorāns. Vieta, kur austrumi satiekas ar rietumiem. Vieta, kur sajust kā caur ēdienu baudīšanu un atmosfēras burvīgumu, dabīgiem produktiem un ar rokām pagatavotiem ēdieniem, var iepazīt līdz šim mistisko un tā arī līdz galam neiepazīto – austrumu kultūru.”
Izkārtojums

Restorāns "Uzbekistāna" piedāvā baudīt Centrālāzijas valsts – Uzbekistānas – garšām bagāto virtuvi. Uzbeku virtuves restorāns, tā ir vieta, kur austrumi satiekas ar rietumiem un ir iespēja caur ēdinu, kas pagatavots no dabīgiem produktiem ar profesionālu šefu rokām, iepazīt vienu no austrumu zemes kultūrām. Gardo Uzbekistānas virtuvi pie Restorāns "Uzbekistāna" vari baudīt divās vietas Rīgā – Bruņinieku ielā 3 – un Jūrmalā, Jomas ielā 48.
Restorāns ir padomājis arī par tiem, kas vēlas savos svētkos vai kādā citā svarīgā pasākumā nodrošināt uzbeku bagāto virtuvi. Tieši tāpēc restorāns "Uzbekistāna" piedāvā izbraukuma banketus un jubileju apkalpošanu no 10 līdz 150 cilvēkiem. Pēc Jūsu izvēles uzklās zviedru galdu, noorganizēs pikniku brīvā dabā, pagatavos plovu uz ugunskura, piedāvās ūdenspīpi Uzbeku gaumē, uzceps šašliku no maigas un sulīgas jēra gaļas. Viss ko vēlēsies Jūsu sirds no restorāna "Uzbekistāna"!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!