Sot Kajak Daugavpils

Laivošana ar kajakiem pa Latgales upēm! Aktīvās atpūtas un ūdens tūrisma piekritējiem Daugavpilī tiek piedāvāta SOT kajaku noma un aprīkojums, kā arī dažādi ūdens tūrisma maršruti.
Izkārtojums
Atrastas: 1
"Sot Kajak Daugavpils" piedāvā baudīt atpūtu uz ūdens, Latgales upēm. "Restime" piedāvājumu klāstā ir ne tikai kajaku noma pašiem drošākajiem, bet arī SUP nomu vai dažādu maršrutus ar kuģīšiem, tiem, kam gribas izbaudīt mieru, peldot cauri upei un vērojot krāšņo Latgales dabu.
Piedāvājuma klāstā miera baudītājiem "Restime" nodrošina trīs maršrutu braucienus ar kuģīti "Sikspārnis".
Drošākajiem aktīvas atpūtas baudītājiem kajaku noma piedāvā 7 dažādus maršrutus, kurus iespējams izairēt pašiem. Ar kajakiem tev būs iespēja izairēt cauri Daugavai, Luceskai, Dubnai vai Dvietei. Katrs maršruts atšķiras ar garumu un grūtības pakāpi. Draugu kompānijai "Restime" piedāvā baudīt atpūtu uz ūdens, noīrējot plostu, un lēnā garā plostojot pa Daugavu baudīt ne tikai draugu kompāniju, bet arī skaisto ainavu.
Laivošana pie "Restime" Jums dāvās nesalīdzināmi daudz emociju un iespaidu, možumu un lielisku garastāvokli. RESTIME - tā ir komanda ar lielu pieredzi. Ar mums jums izdosies!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!