Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Kartinga Nams XL Riga

Kartings ir lielisks veids kā veidot atmiņas. Piedzīvojums trasē ir emociju bagāts, tas reiz aizsākas ar braucēju pamatprasmju apgūšanu un turpinās ar to slīpēšanu, turklāt pat vispieredzējušākais braucējs apliecinās, ka šeit robežu nav! Kvalitatīvs vienlaidu segums un interesantu trajektoriju izkārtojumu 250m garajā - Latvijas lielākajā iekštelpu trasē. To vajag izbaudīt!
Izkārtojums
Kartinga Nams XL Rīga – kur motora skaņas un jauda piešķir ikdienai lielāku nozīmi. Kartinga nams uzskata, ka kartings ir lielisks veids kā veidot atmiņas, tieši tāpēc viņi nodrošina Latvijas lielāko iekštelpu trasi kartingam. Trase ir veidota no kvalitatīva vienlaidu seguma, ar interesantu trajektoriju izkārtojumu. Tā ir 250m gara un veidota tā, lai katrs apmeklētājs varētu izbaudītu gan dažādu ātruma amplitūdu, gan sarežģītības posmus.
Kartinga Nams piedāvā kartingu gan pieaugušajiem, gan bērniem – pieejami 6 Sodi RT8 kartingi un 3 bērnu kartingi, bērniem augumā no 1,25m līdz 1,50m. Kapacitāte trasē – vienlaikus līdz 6 kartingiem. Kartinga Nams XL Rīga piedāvā ne tikai pašu trasi braucieniem ar kartingu, bet arī 200m² plašu priekštelpu, kurā tiek organizēti plaši apmeklēti pasākumi ar sacensību formātu. Priekštelpā ir ierīkoti spēļu aparāti un galda teniss, lai varētu izklaidēt sevi pirms vai starp braucieniem.
Tiek padomāts arī par drošību – kartinga nams ievēro drošības noteikumus, sākot ar atbilstoša ekipējuma (cimdi, ķivere, higiēnas cepurīte un kombinezons) nodrošināšanu un inventāru apmeklētāju personīgo lietu drošai uzglabāšanai brauciena laikā.
Kartinga Nams XL atrodas, te pat, Rīgā, Ūdens iela 23. Piedzīvojums trasē ir emociju bagāts, tas reiz aizsākas ar braucēju pamatprasmju apgūšanu un turpinās ar to slīpēšanu, turklāt pat vispieredzējušākais braucējs apliecinās, ka šeit robežu nav!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!