Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Aizraujošs brauciens ar kartingiem (2 pers.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Aizraujošs brauciens ar kartingiem (2 pers.)

Rīga
2 pers.

28 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
28 €

Aizraujošs brauciens ar kartingiem 

To vajag izbaudīt!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Mēs esam Kartinga nams XL Riga un šeit ir vieta, kurā ātrs kļūst vēl ātrāks! Kartings ir lielisks veids kā veidot atmiņas. Piedzīvojums trasē ir emociju bagāts, tas reiz aizsākas ar braucēju pamatprasmju apgūšanu un turpinās ar to slīpēšanu, turklāt pat vispieredzējušākais braucējs apliecinās, ka šeit robežu nav! Kvalitatīvs vienlaidu segums un interesantu trajektoriju izkārtojumu 250m garajā - Latvijas lielākajā iekštelpu trasē. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedāvājumā iekļauts 10 minūšu brauciens ar kartingiem divām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam aktīvās atpūtas piekritējam!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.Brauciens ar kartingu iespējams no 7 gadu vecuma!


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Katrīna

Pirms brauciena biju nedaudz satraukusies, jo trase ir ar vairākiem līkumiem, ir neziņa, cik ātri drīkst braukt, lai neieskrietu barjerās. Kad biju izbraukusi pirmo apli līdz pusei, bailes pazuda, un iestājās tikai vēlme izmēģināt, kā pēc iespējas ārtāk izbraukt katru līkumu, kā apsteigt savus līdzbraucējus. Izbaudīju katru brauciena minūti! Izkāpjot no kartinga pirmā doma, kas man ienāca prātā, bija – gribu braukt vēl!! Vēlos izteikt komplimentus arī pašiem kartinga halles darbiniekiem par superīgu apkalpošanu!


Atsauksmes no mūsu klientiem (5)

Eduards un Sofija

Gan apkalpošana, gan izklaide ļoti jauka!

Iveta

Paldies, par iespēju puikam, kurš saņēma šo karti dāvanā, iepazīt tehnikas iespējas un izbaudīt savstarpējas sacensības garu.

Jānis

Bērnam patika

Māris

Viegla komunikācija. Perfekta dāvana.

Rolands

Super. Bija forši.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.