Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Skaistumkopšanas kabinets "ROSA"

Skaistumkopšanas kabinets "ROSA" plašā klāstā piedāvā dažādas masāžas un ķermeņa procedūras. Izvēlies sev tīkamāko - aromātiskā kafija, gardā šokolāde, uzmundrinošais-saldais apelsīns, relaksējošā lavanda un daudzas citas. Šeit savai gaumei piemērotu relaksāciju atradīs ikviens!
Izkārtojums
Atrastas: 1
Skaistumkopšanas kabinets "Rosa" atrodas pašā Vecrīgas sirdī, Mārstaļu iela 5.
Salons piedāvā plašā klāstā dažādas masāžas un ķermeņa procedūras. Izvēlies to, kas tavai sirdij ir vistuvākais – aromātiska kafija, garda šokolāde, uzmundrinošais-saldais apelsīns, relaksējošā lavanda un daudzas citas.
"Rosa" piedāvājuma klāstā ir arī dažādas sejas ādas procedūras. Skaistutmkopšanas kabineta meistari uzskata, ka sejas ādas kopšana ir īpaši svarīga svaigas un koptas ādas saglabāšanā. Salona speciālisti piedāvā sejas ādas attīrīšanu, atjaunošanu, mitrināšanu un barošanu ar dažādām maskām un ēterisko eļļu maisījumiem. Katrā sejas ādas procedūrā ir iekļauta sejas ādas, kakla un dekoltē zonas masāža.
Sejas ādas, kakla un dekoltē masāžas uzlabo ādas tekstūru un tās elastību, uzlabo mikrocirkulāciju, nomierina, relaksē un atslābina. Masāža uzlabo arī limfas plūsmu, attīra āda un uzlabo muskuļu tonusu.
Nāc un baudies mieram un relaksācijai, ko piedāvā skaistumkopšanas istaba "Rosa"!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!