Old Riga SPA - Express spa salons

Priecāsimies Jūs uzņemt uz mājīgu SPA atpūtu. Un nav svarīgi vai tas ir, pusdienlaiks, darba dienas vidus ar kolēģi, pēc smagas darba dienas ar draudzeni vai kopā ar mīļoto romantiski izbaudīta pauze no ārpasaules. Mūsu speciālisti parūpēsies par Jums un jūsu labsajūtu, jau šodien!
Izkārtojums
Atrastas:
Ekspress SPA atrodas Rīgas centrā (Vecrīgā). Old Riga spa pastāvīgajiem klientiem piedāvā saņemt atlaidi katram nākamajam apmeklējumam. Old Spa Riga piedāvā: Manikīrs, Pedikīrs, Vaksācija, Garra Rufa zivtiņu spa pedikīrs, Kosmetologs un ultraskaņas sejas tīrīšana jauniešiem, Masāžas (arī pāru masāžas), Dāvanu kartes, Online kuponi. Olds Spa Riga ir bērniem draudzīgs salons, kur iespējams nesteidzīgi gaidīt mammu no procedūras; salonā tiek akceptētas maksājumu kartes; iespējams iepriekš izlasīt klientu atsauksmes kā arī caur online platformu iespējams veikt savlaicīgu rezervāciju. Spa salons domāts ikvienai gaumei un labsajūtai. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!