Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

„Nardymo akademija“

Katra teorētiskā daļa būs jāveic un praksē – baseinā vai ezerā. Noklausījušies kursu, Jūs saņemsiet starptautisko "Scuba Diver" ūdenslīdēja sertifikātu un instruktora pavadībā Jūs varēsiet nirt jebkurā pasaules vietā, līdz 12 m. dziļuma. Protams, šīs kurss ir pirmais solis uz Jūsu niršanas ceļu, tāpēc Jums joprojām būs nepieciešama profesionāla instruktora uzraudzība.
Izkārtojums
Daivinga akadēmija ir 2009. gadā dibināta biedrība, kas pulcē niršanas cienītājus visā Lietuvā. Niršanas akadēmijas atšķirīgās iezīmes ir profesionalitāte darbā, elastība laika ziņā, radošums ideju īstenošanā un mobilitāte bez piesaistes vienai vietai. Niršanas kurss "Scuba Diver" ir divu dienu intensīva apmācība personām, kuri taupa laiku, bet vēlētos iemācīties nirt ar instruktoru. Kursa laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar niršanas un akvalanga principiem, aprīkojumu un tā lietošanu, apkopi, tiks sniegta informācija par zemūdens vides īpatnībām, drošu uzvedību ekstremālās situācijās, utt.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!