Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Medicīnas Centrs Mā-Re

Medicīnas centrs “Mā-Re” piedāvā ārstnieciskās masāžas, masāžas relaksācijai un atpūtai, skaistumkopšanas masāžas, fizioterapijas konsūltācijas un vēl daudz citus pakalpojumus. Katrs atradīs sev patīkamāko atpūtu.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Medicīnas centrs “Mā-Re” cenšas būt maksimāli pieejams saviem klientiem. „Mā – Re” pirmo reizi durvis vēra 1997. gadā un kopš tā laika klientiem sniedz augstākās kvalitātes ārstnieciskās un relaksējošās masāžas. "Mā-RE" ir gatavi rūpēties par Jūsu veselību un labsajūtu gan darbdienās no agra rīta līdz vēlam vakaram, gan brīvdienās.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!