Vidzemes laivas

Piedzīvo Burtnieku sev vispiemērotākajā veidā – makšķerējot, laivojot, SUPojot, burājot ar vējadēli, pastaigājoties, redzot, ieelpojot, izsmaržojot, sajūtot to vējā, ūdenī, skaņās, krāsās un noskaņās.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Vidzmes laivas sevī ietver neparastu piedzīvojumu uz ūdens Burtnieku ezerā. Burtnieki un Burtnieku ezers ir viena no skaistākajām Latvijas vietām! Visiem kas vēl nav šeit bijuši, to silti iesaka izdarīt – atbraukt un būt! Un nevis būt kā pasīvam vērotājam, bet piedzīvot to! Piedāvā augstākās kvalitātes laivas, kajakus, motorus makšķerniekiem no pasaules labākajiem ražotājiem. Tās ir dažādu izmēru un ar dažādām gaitas īpašībām. Derēs gan ģimenēm ar bērniem, gan sportiskas atpūtas piekritējiem, gan arī tiem, kas grib vienkārši relaksējošu braucienu pa upi. Vidzemes laivas piedāvā arī iziet Vinsērfinga skolu un kļūt par profesionāli uz ūdens; vasaras nometnes dažādu vecumu bērniem un jauniešiem; Sup dēļu nomu; Pasākumu organizēšanu, saliedēšanu kolektīviem vai skolnieku grupām.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!