Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Sunbeam cosmetics

Sunbeam cosmetics vieno vērtības - daba, ilgtspējība, kustība. Produkti ir dabīgi, videi draudzīgi, ērti lietošanai, kā arī ļoti praktiski līdzņemšanai tuvākos un tālākos izbraucienos. Ja vēlies palutināt ķermeni un justies pilnībā labsajūtā ar sevi tad šī produktu līnija ir domāta tieši Tev!
Izkārtojums
Produktu sastāvdaļām jānāk no dabas, lai nodrošinātu labāko katram. Sunbeam kosmētikas izejvielas ir 100% dabīgas bez parabēniem, bez SLS un ķīmiskām krāsvielām. Katrs augs un katra ziedlapiņa ir Saules staru apmīļota pirms nonāk produktos. Sunbeam cosmetics kodols ir Saule - dzīvības, mūžīgas kustības un iedvesmas simbols. No idejas līdz sapņu īstenošanai paiet ilgs laiks, kas prasa pamatīgu pacietību. Sunbeam cosmetics piedāvā organizēt meistarklases, kuru laikā tiek pagatavoti dažādi kosmētikas produkti. Šobrīd Sunbeam cosmetics produktu līnija sastāv no matu šampūna un kondicioniera, divu lielumu ķermeņa sviestiem - rokām un ķermenim, kā arī dušas zefīriem ar citronzāles, rozes & lavandas, kadiķa un peoniju aromātiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!