GoldingenRoom

Restorāns “Goldingen room”, kas atrodas Kuldīgas vecpilsētas sirdī – Rātslaukumā, ir stāsts par Itālijas garšu un noskaņu. Restorāns piedāvā Vidusjūras virtuvi un tai pieskaņotus Itālijas un Francijas vīnus. Maltīte restorānā ir ceļojums Itālijas garšu pasaulē – tradīcijas modernā izpildījumā, apvienojot kvalitatīvus sezonālus produktus, zināšanas un pieredzi. Gaisotne, kas aicina uzkavēties un baudīt dzīvīgo atmosfēru. No restorāna paveras skats uz senatnīgo pilsētu. Āra terase dod iespēju sajust pilsētas burvību un vērot nesteidzīgo pilsētas ritmu.
Izkārtojums
Lai izbaudītu bagāto Itālijas virtuvi nav jādodas uz Itāliju, to var izbaudīt te pat Latvijā, vienā no skaistākajām pilsētām - Kuldīgā. Kuldīgas vecpilsētas sirdī – Rātslaukumā, Baznīcas ielā 2, atrodas ģimenes restorāns "Goldingen room”. Tas ir stāsts par Itālijas garšu un noskaņu, restorāna izcilie šefpavāri piedāvā Vidusjūras virtuvi un tai pieskaņotus Itālijas un Francijas vīnus. Restorānā iespējams arī baudīt īstas Itāļu picas, ceptas ar malku apkurināmā picas krāsnī, gardas Itāļu pastas un citus ēdienus. Restorāna interjers veidots industriāli romantiskā noskaņā.
Restorāns ir ne tikai parūpējies par Jūsu garšas kārpiņām, nodrošinot iespēju izbaudīt garšu bagāto Itālijas virtuvi, bet arī par Jūsu sajūtām, atrodoties restorānā. Tieši tāpēc restorāna interjers veidots industriāli romantiskā noskaņā, pārdomāta ir katra detaļa, sākot no mēbelēm līdz pat traukiem. Gaisotne, kas aicina uzkavēties un baudīt dzīvīgo atmosfēru.
Nedrīkst aizmirst ar burvīgo skatu, kas paveras ārpus restorāna logiem, no restorāna paveras skats uz senatnīgo pilsētu un āra terase ļaus sajust pilsētas burvību un vērot nesteidzīgo pilsētas ritmu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.