Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Sajūtu parka atpūtas komplekss

Sajūtu parka atpūtas kompleksā sev piemērotu aktiviāti atradīs gan lielie, gan mazie. Baskāju taka ir 2 km gara un ir veidota no dažādiem dabas un veiklības elementiem. Takas apmeklētāji ir aicināti kopumā sajust 15 dažādus seguma veidus, ko izbaudīt ar basām kājām. Pēc pastaigas ir iespēja palutināt kāju pēdas siltās ziedu vanniņās ar gadalaikam atbilstošām piedevām – pumpuriem, ziediem, lapām un ogām. Savukārt drosmīgākie varēs pārbaudīt savu veiklību šķēršlu takā kokos, kuras noslēgumā gaidīs aizraujošs troču nobrauciens pār Gauju.
Izkārtojums
Sajūtu parka atpūtas komplekss atrodas vienā no gleznainākajām vietām Latvijā – Valmierā, Gaujas karstos. "Gaujas stāvo krastu Sajūtu parks" atrodas priežu ieskausts Gaujas stāvkrastos, šajā pasakaini skaistajā vietā iespējams ne tikai doties pastaigā, bet arī izbaudīt parka daudzpusīgo piedāvājumu klāstu.
Baskāju taka – Sajūtu parka atpūtas komplekss piedāvā iespēju doties pa 2km garo baskāju taku, kuras laikā izjutīsi ne tkai emociju vilni par skaisto dabu, kas tev pavērsies apkārt, bet arī ko radīs pēdu masāža, ejot pa takas segumiem, kas klāti ar mizām, oļiem, čiekuriem, mālu, stikla bumbiņām, kastaņiem un citām dabas veltēm.
Tiem kuriem augstums nesagādā bailes, "Gaujas stāvo krastu sajūtu parks" ir izveidojis pastaigu taku kokos. Taka ir 1,5km gara un tā atrodas 5 līdz 11 metru augstumā ar 4 trošu nobraucieniem pāri Gaujai. Trasei ir grūtāki atzari, kas paredzēti tieši adrenalīna medniekiem. Taka aprīkota ar nepārtrauktu drošināšanas sistēmu, ar kuras palīdzību nav iespējams sevi patvaļīgi atāķēt no drošības troses takas apmeklējuma laikā.
Taka kokos bērniem – Paši mazākie Sajūta parka apmeklētāji aicināti doties piedzīvojumā pa taku kokos, kas īpaši pielāgota bērniem, sākot no viena gada vecuma (pieaugušo uzraudzībā). Taka ir aprīkota ar nepārtrauktu drošināšanas sistēmu, 9 pārvaramiem objektiem un 3 nobraucieniem. Trases garums 110 m un augstums 1,4 m. Maksimālais augums – 120 cm, svars – 30 kg.
Tīklu kubs – atraktīva izklaide ikvienam interesentam, jo tas pieejams bez vecuma ierobežojuma. Tā ir 7x7x7 metrus plaša, tīklu ieskauta atpūtas vieta trīs stāvos, ko savieno labirinti ar dažādiem kāpšanas elementiem. Savukārt 3. stāvā atrodas papildu tīkls, kas kalpo gan kā ērta guļamzona, gan kā batuts drosmīgākiem atpūtniekiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!