B2B
Sveiki!
“Dāvanu Serviss”ir lielākais interneta piedzīvojumu dāvanu veikals. Mēs esam jauna, aktīva, radoša dāvanu ekspertu komanda. Kopš 2008. gada mēs piedāvājam piedzīvojumu dāvanas un mēs spēsim atrast labākās piedzīvojumu dāvanas Jūsu biznesam.
  • Ko dāvināt biznesa partneriem?
  • Kā motivēt darbiniekus?
  • Kā veicināt pārdošanu?

Šie jautājumu Jums neliek mieru? Mēs aicinām Jūs sazināties ar dāvanu ekspertu Vivitu, kas atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Kāpēc mēs?
Pirmie Latvijā
10+ gadu pieredze
>1000 dāvanas
Dāvanas no 5€ līdz 15 000 €
Piedāvājumi visā pasaulē
Starptautiska kompānija: filiāles Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Polijā. Kā arī pārstāvam starptautisko dāvanu projektu Tinggly.

Biznesa dāvanas - uztici dāvanu ekspertiem savas rūpes!

Izvēlies piemērotas dāvanas:

DARBINIEKU MOTIVĀCIJAI

Kad darbinieki jūt, ka viņu darbu novērtē, viņiem ir vairāk enerģijas un gribasspēka, lai strādātu un attīstītu konkrēto uzņēmumu. Palutiniet savus darbiniekus ar īpašām piedzīvojumu dāvanām, kas vienos komandu un saglabās spilgtus iespaidus!

PĀRDOŠANAS VEICINĀŠANAI

Paaugstiniet savus pārdošanas apjomus, piedāvājot dažādās akcijās īpašas balvas no Dāvanu Serviss. Jūsu panākumu atslēga būs spējā parādīt saviem klientiem, ka novērtējat viņu lojalitāti un lielisko izvēli!
Ar Dāvanu Serviss piedzīvojumu dāvanu kartēm Jūs ne tikai pasniegsiet viņiem "klientu dāvanas", bet nodrošināsiet viņiem patiesi spilgtas atmiņas, pretī saņemot atzinību un lojalitāti.

DĀVANAS BIZNESA PARTNERIEM

Veiksmīgas biznesa attiecības nav iespējamas bez unikālām un patīkamām dāvanām. Aizmirstiet par garlaicīgām biznesa dāvanām, kuras partneris pieņems ar piespiedu smaidu un tad tās vāks putekļus kādā atvilktnē. Pārsteidziet savu partneri! Dāviniet iespaidus un emocijas, kas garantēs viņiem patiesu prieku.

Ko mēs piedāvājam?

Dāvanu komplekti

Mēs esam sagatavojuši jau gatavus 6 dāvanu komplektus, dažādās cenu kategorijās no 29€ līdz 129€. Dāvanu komplekti sastāv no dažādiem, apkopotiem piedāvājumiem. Kā arī varam izveidot pēc Jūsu vēlmēm, dažādus dāvanu komplektus.

Dāvanu kartes

Mēs piedāvajam vairāk nekā 1000 īpašus piedzīvojumus, no kuriem Jūs varat izvēlēties piedāvājumu tieši sev.
Izvēlēties no dažādām kategorijām:
Piedzīvojumu dāvanas | Ūdens piedzīvojumi | Dāvanas “pie stūres” | SPA piedāvājumi | Atpūta nedēļas nogalēm | Jautras dāvanas

Personalizētie piedāvājumi

Mēs sagatavosim Jums īpaši personalizētu piedāvājumu, kas atbilst Jūsu zīmola stratēģijai. Mēs varam izveidot dāvanu komplektu vai personificētu dāvanu karti tieši Jūsu uzņēmumam. Mēs kopā varam izstrādāt labākās dāvanu iespējas.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.