Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Korporatīvās dāvanas

Sveiki!

Veiksmīga biznesa pamatā ir laimīgi darbinieki, vai ne?
Mēs ticam, ka patiesu laimi rada piedzīvojumi, kuros aizmirstas ikdienas rūpes un uzkrātais stress. Tāpēc aicinām darbiniekus motivēt nevis ar lietām, bet patiesām emocijām!

#DāvāStāstusNevisLietas

“Dāvanu Serviss” ir lielākais interneta piedzīvojumu dāvanu veikals un mūsu piedzīvojumu eksperti palīdzēs izvēlēties piemērotāko dāvanu kolēģiem, biznesa partneriem vai pārdošanas veicināšanai!

Mūsu biznesa dāvanu klāstā atradīsi:

Dāvanu komplekti

Mēs esam sagatavojuši vairākus dāvanu komplektus, dažādās cenu kategorijās. Mūsu dāvanu komplektu izvēlē atradīsi gan dāvanu prasīgajam bosam, gan čaklajai grāmatvedei, gan neprātīgajam mārketinga speciālistam.

Dāvanu kartes

Mēs piedāvajam vairāk nekā 1000 īpašus piedzīvojumus, no kuriem iespējams izvēlēties Tavam uzņēmumam atbilstošāko. Izvēlēties no dažādām kategorijām: Piedzīvojumu dāvanas | Ūdens piedzīvojumi | Dāvanas “pie stūres” | SPA piedāvājumi | Atpūta nedēļas nogalēm | Jautras dāvanas

Personalizētie piedāvājumi

Padomā, kas īpašāks? Piedāvājām izveidot Tavam uzņēmumam personalizētu piedāvājumu – dāvanu karti vai dāvanu komplektu, iekļaujot Tevis izvēlētus piedāvājumus!

 Vēlies saliedēt komandu?

Mēs esam radījuši vairākus unikālus pasākumus Latvijā, kas ļaus kopā pavadīt neaizmirstamu vakaru!
Izvēlies sev tīkamāko pasākuma formātu un mēs mēģināsim to pielāgot Tava uzņemuma vajadzībām:

Vakariņas tumsā “Dine in the Dark”

Vakariņas tumsā ir nebijis piedzīvojums taustei, dzirdei, ožai un garšai, kurš garantē 100% jautrību Tev un Taviem. Laipni viesmīļi, kuri būs aprīkoti ar īpašajām nakts redzamības brillēm, ievedīs Jūs jaunā garšu un izjūtu pasaulē.

Vīna degustācija tumsā “Wine in the Dark”

‘‘Wine in the Dark‘‘ ievedīs noslēpumainajā un garšu piesātinātajā vīna pasaulē, esot pilnīgā tumsā. Zinošs vīnzinis, kas būs nodrošinājies ar nakts redzamības brillēm, iepazīstinās Jūs ar dažādo vīna garšu buķeti.

Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”

“Shitty Dinner” laikā satiksi godīgāko apkalpojošo personālu un, tajā pašā laikā, izbaudīsi gardas vakariņas trijās kārtās.
Negaidīti pārpratumi, traks pavārs, satraukti viesmīļi un pats galvenais - smaidīgi viesi.

 

Sazinies: Undīne Skuja, [email protected]