Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Lēciens ar izpletni tandēmā ar instruktoru

Eksperts novērtēja! Top izvēle!
3.0 63 Atsauksmes

Lēciens ar izpletni tandēmā ar instruktoru


Šauļi (Lietuva)
1 pers.
36 mēnešu garantija
Godīgas cenas politika
14 dienu apmaiņa

180,00 €

180,00 €

Par piedāvājumu

Lēciens ar izpletni tandēmā ar instruktoru

Piedzīvojums, kas uzrunās ikvienu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Visu darbu izpildīs augsti kvalificēts instruktors, bet Jūs baudīsiet brīvo kritienu un lidojumu uz izpletņa "spārns". Instruktora meistarība un profesionālisms padarīs Jūsu lēcienu drošu, skaistu un neaizmirstamu. Sistēmas konstrukcija ļauj vadīt izpletni ne tikai instruktoram, bet arī pasažierim. Izbaudiet brīvo kritienu 40-50 sekundes!  Lēciena augstums : Šauļi  3000 -3500 m.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • Lēciens ar izpletni tandēmā ar instruktoru, augstums 3000 - 3500 metri;
 • Brīvais kritiens 40 - 50 sekundes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam kas vēlas piedalīties aizraujošā aktivitātē.

Esi aktīvs un aizrautīgs!


Informācija

Vieta

Šauļi (Lietuva)

Apģērbs

Sporta apģērbs

Laiks

1 lēciens

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums netiek sniegts sliktos laika apstākļos (sniegs, ledus uc.).

Cita informācija

Lai izmantotu šo pakalpojumu Tev ir jābūt svara kategorijā līdz 100 kg. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai. Ar izpletni nav ieteicams lēkt cilvēkiem ar nopietnām sirds slimībām. Bērniem līdz 18 gadu vecumam jāierodas vecāku pavadībā.

Par papildus samaksu iespējams pēc lēciena savā īpašumā iegūt arī video. (Nepieciešams vienoties ar pakalpojuma sniedzēju)!


Atrašanās vieta


Pakalpojumu sniedzējs

''LATVIAN SKYDIVING SCHOOL''

Visi pakalpojuma sniedzēja piedāvājumi

Parādīt

3.0 63 Atsauksmes

Eksperta atsauksme:

Edgars
Edgars

Šovasar Dāvanu serviss piedāvāja man iespēju izlēkt ar izpletni no 3000 m augstuma. Tā kā iepriekš biju pastāvīgi lēcis ar izpletni tepat Latvijā, Jelgavā no 800 m un 1000 m augstuma, un arī bija sanācis izmēģinājis lēcienu ar gumiju, īpaši ilgi nedomājot, piekritu šim izaicinājumam. Diemžēl Latvijā šādu piedāvājumu (tandēma lēcienu no tik liela augstuma) nav iespējams izmantot, tādēļ nācās doties uz kaimiņvalsti Lietuvu, Šauliem.

Rezervācija šim lēcienam tika veikta ļoti laicīgi, 2 nedēļas iepriekš. Tad nu norunātajā datumā devāmies uz Šauļiem, lai izmēģinātu kādas sajūtas raisa lēciens no tik liela augstuma. Ierodoties Šauļu izpletņlēcēj klubā sastapām daudz lēkt gribētāju, atrodot atbildīgo personu, lai informētu, ka esmu ieradies un iedotu dāvanu karti, apmaiņā saņēmu līgumu ar kuru rūpīgi jāiepazīstas un jāaizpilda.

Pēc tam, visi kuriem paredzēts lēciens tandēma ar instruktoru tika aicināti piemērīt apģērbu un brilles, lai lēciens būtu komfortabls, tiklīdz apģērbs piemērīts, sakās apmācība un iesildīšanās vingrojumi. Paralēli visu laiku varējām vērot ka citi dodas lēkt ar izpletni un cik priecīgi vai mazāk priecīgi nolaižas lejā. Nolaižoties lidmašīnai AN2 (tautā saucamais kukuruzņiks) mūsu instruktori aicināja doties uz lidmašīnu, iekāpām lidmašīnā un piedzīvojums varēja sākties.

Pacēlāmies debesīs, pirmie lēca tie, kuru lēciena augstums 1500m, pēc tam mēs cēlāmies augstāk un gaidījām mūsu lēciena kārtu, ko diemžēl, pirmajā reizē nesagaidījām jo gaisa spēki (NATO) aizvēra gaisa telpu un mums nācās laisties lejā. Nolaižoties lejā mums paziņoja, ka jāgaida vismaz 2 stundas līdz atkal gaisa telpa tiks atvērta.

Pēc 2 stundu gaidīšanas pienāca mūsu atkārtotais mēģinājums. Pacēlāmies, sasniedzām nepieciešamo augstumu 3100 m un lēciena brīdis pienācis – jāsaka godīgi, ja pirms tam nebūtu lēcis patstāvīgi ar izpletni, tad pārkāpt pāri lidmašīnas malai būtu diezgan sarežģīti. Ilgi nevilcinoties ar instruktoru pietuvojāmies lidmašīnas malai un ar vienu soli, jau atradāmies ārpus tās, adrenalīns manāmi pieplūda un sajūtas bija fantastiskas.( 2 stundas ko nācās gaidīt pazuda kā nebijušas).

Maksimālais ātrums, ko sasniedzām krītot, bija 224km/h, brīvais kritiens aptuveni 35 sekundes.

Sajūtas viennozīmīgi bija fantastiskas un tās ir ļoti grūti aprakstīt – tas ir vienkārši jāizmēģina un jāsajūt!

Vai es lēktu vēlreiz? Jā, viennozīmīgi!Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos vai RIMI, apmaksa jāveic MAXIMA vai RIMI kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - Aspazijas bulvārī 24. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";

Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/c Sāga - 5 minūšu laikā (Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/n Kurzeme - 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Atsauksmes no mūsu klientiem

Tomass Samott

Прочитал комментарий Edgars и хотелось бы внести ясность. В Латвии проводятся прыжки с высоты 3000+ в Даугавпилсе на базе единственного в Латвии действующего парашютного клуба. Автор же утверждает , что нет возможности совершить прыжок с такой высоты...

Annija

Vakardienas skydiving pieredze bija kaut kas vairák par WOW! Viss bija lieliski un pat smaidít varéju léciena laiká.

Rihards

Viss supper.

Mēs iesakām