Dāvanu piegāde

Visas brīvdienās (sestdienas, svētdienas, svētku dienas) pasūtītās dāvanas ar piegādi uz adresi, piegādei tiek nodotas nākamājā darba dienā.

eDāvana (0 €)

Ērts un izdevīgs iegādātās dāvanas saņemšanas veids, ja dāvana nepieciešama steidzami, turklāt pilnīgi bez maksas. Pēc dāvanas iegādes tā tiek atsūtīta uz norādīto e-pastu minūtes laikā, un to iespējams izdrukāt uz A4 lapas.

Saņemt Dāvanu serviss veikalā (0 €)

Šeit izvēlētā dāvanu karte pieejama jau divu minūšu laikā pēc apmaksas saņemšanas. Vēl viena šī piegādes veida priekšrocība - dāvanas iespējams iegādāties jebkurā dienā, pat vēlu vakaros!

  • t/c Rīga Plaza Dāvanu serviss veikals: Mūkusalas iela 71, Rīga (Darba laiks I-VII 10:00 - 21:00);
  • t/c Damme, Dāvanu Serviss veikals: Kurzemes prospekts 1, Rīga (Darba laiks I-VII 10:00 - 21:00);
  • t/c Spice Dāvanu serviss veikals: Lielirbes iela 29, Rīga (Darba laiks I-VII 10:00-22:00);
  • t/c Galleria Riga informācijas centrs, Dzirnavu iela 67, Rīga (tikai dāvanu iegāde I-VII 10:00-20:00);
  • t/n Kurzeme informācijas centrs, Lielā iela 13, Liepāja (tikai dāvanu iegāde I-VI 10:00–20:00, VII 10:00–17:00);
  • t/c Dauga hēlija balonu stends pie Ozoliņa konditorejas, Rīgas iela 23, Ogre (tikai dāvanu iegāde I-VI 10:00–20:00, VII 10:00–18:00).

Dāvanu serviss veikalos pieejamas visas www.davanuserviss.lv piedāvātās dāvanas, kā arī dāvanu karšu aksesuāri - dāvanu kastītes, dāvanu maisiņi un aploksnītes (aksesuāru klāsts atkarīgs no izvēlētā veikala).

Vairāk kā 60 dažādu dāvanu izlases pieejamas arī 2 Valters un Rapa Grāmatnīcās Rīgā (t/c Domina Shopping, Aspazijas bulvārī 24) un Maxima XXX, XX, X veikalos visā Latvijā.

Piegāde uz Omniva pakomātiem Latvijā (2.88 €)

Omniva pakomāti ir unikāls, āra apstākļos izmantojams pašapkalpošanās sūtījumu termināļu jeb pakomātu tīkls Baltijas mērogā. Tas ir ātrs un ērts veids, kā saņemt sūtījumus.

Jūsu pasūtījumu tiks piegādāts Jums piegādās uz Jūsu izvēlēto Omniva pakomātu 2-3 darba dienu laikā. Tiklīdz Jūsu sūtījums būs piegādāts uz izvēlēto pakomātu, tā saņemsiet īsziņu. Dāvanu serviss nenes atbildību par piegādes kavēšanos, kas saistīta ar Omniva kurjeru darbību. Omniva pakomātos var saņemt sūtījumus 24 stundas, septiņas dienas nedēļā, truklāt vien 15 sekunžu laikā. Dāvana jāizņem 7 dienu laikā no uzaicinājuma īsziņas saņemšanas brīža.

Ja pirkums ir noformēts darba dienā līdz 13:00, dāvanu karte tiks nodota kurjeram piegādei uz pakomātu jau tajā pašā dienā. Savukārt, ja pirkums noformēts pēc plkst. 13:00, dāvana nosūtīšanai tiks iesniegta nākamajā darba dienā.

Piegāde ar Latvijas Pasta starpniecību (1.50 €)

Izvēloties šo piegādes veidu dāvana tiek piegādāta 5 darba dienu laikā*. Ja pirkums ir noformēts darba dienā līdz 16:00, dāvanu karte tiks nogādāta pastā jau tajā pašā dienā. Savukārt, ja pirkums noformēts pēc plkst. 16:00, dāvana nosūtīšanai pastā tiks iesniegta nākamajā darba dienā. 

Piegāde ar Eksprespastu uz Statoil DUS (2.50 €)

Jūsu pasūtījums tiks piegādāts uz Jūsu izvēlēto Statoil DUS 2-3 darba dienu laikā. Tiklīdz Jūsu sūtījums būs piegādāts uz izvēlēto Statoil DUS, tā saņemsiet īsziņu. Dāvanu serviss nenes atbildību par piegādes kavēšanos, kas saistīta ar Eksprespasta darbību. Statoil DUS var saņemt sūtījumus 24 stundas, septiņas dienas nedēļā. Dāvana jāizņem 10 dienu laikā no uzaicinājuma īsziņas saņemšanas brīža.

Ja pirkums ir noformēts darba dienā līdz 13:00, dāvanu karte tiks nogādāta pastā jau tajā pašā dienā. Savukārt, ja pirkums noformēts pēc plkst. 13:00, dāvana nosūtīšanai pastā tiks iesniegta nākamajā darba dienā.

Statoil DUS sarakstu, uz kuriem tiek veikta piegāde, Jūs atradīsiet ŠEIT.

Ar kurjeru  (6.00 €)

Rīgas Robežās: Dāvanas piegāde notiek 1-2 darba dienu laikā (9:00-17:00). Pasūtot dāvanu darba dienās līdz plkst. 12:00 piegāde iespējama jau tajā pašā dienā līdz darba dienas beigām 17:00 (6 stundu laikā). Pasūtot darba dienās laikā 12:00 līdz 15:00 – piegāde nākamajā darba dienā līdz plkst. 10:00.* Dāvanu karšu piegāde netiek veikta sestdienās, svētdienās un oficiālajās valsts izsludinātajās svētku dienās (sarkanie datumi). Piegāde netiek veikta uz Bolderāju, Mārupi, Ulbroku, Jaunmīlgrāvi, Vecmīlgrāvi, Baložiem, Katlakalnu, Aplokciemu, Berģiem un Lidostu.

Visā Latvijas teritorijā: Piegāde tiek nodrošināta 2 līdz 3 darba dienu laikā no iegādes brīža.Veicot pasūtījumu darba dienās līdz 14:00, Jūsu dāvana kurjeram tiek nodota tajā pašā dienā, bet piegādāta nākamās darba dienas laikā. Veicot pasūtījumu pēc 14:00, Jūsu dāvana kurjeram tiek nodota nākamajā darba dienā, piegādāta - aiznākamajā. Veicot pasūtījumu brīvdienā, Jūsu dāvana kurjeram tiek nodota nākamajā darba dienā, piegādāta - aiznākamajā.

  * Dāvanu serviss neuzņemas atbildību par piegādes kavēšanos, kas saistīta ar Latvijas pasta vai kurjeru darbu. Par kurjera pakalpojumiem jānorēķinās iepriekš, veicot pasūtījumu. Par pasūtījumu norēķināties uz vietas pie kurjera nav iespējams.

 

Dāvanas piegādei ar kurjeru Rīgas un ārpus Rīgas robežās, kā arī piegādei caur Latvijas Pastu un uz Statoil, tiek nodotas Dāvanu serviss biroja darba laikā.

Izvēlies sev ērtāko dāvanas piegādi un saņem pasūtīto dāvanu tieši laikā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.