Kā tas darbojas

Dāvanu Serviss ir vieta, kur vari iegādāties vairāk kā 1000 oriģinālu dāvanu saviem draugiem, ģimenei, biznesa partneriem, kolēģiem un tiem, kurus vēlies iepriecināt viņu svētkos!

Piepildi savus sapņus! Izbaudi piedzīvojumus, kas atstās tikai pozitīvas emocijas!

Pērc!

Mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 1000 unikālu dāvanu. Izvēlies piemērotāko dāvanu, kas visvairāk iepriecinās gan dāvinātāju, gan saņēmēju un ievieto to iepirkumu grozā!
Ja vēlies uzdāvināt iespēju izvēlēties vienu dāvanu no vairākām, uzdāvini kādu no Dāvanu komplektiem. Tu vari iegādāties un uzdāvināt arī nominālvērtības dāvanu karti, lai dāvanas saņēmējs iegūst starta kapitālu un var iegādāties to piedzīvojumu, ko pats visvairāk iekāro.

Uzdāvini!

Kad esi izvēlējies dāvanu, Tev būs iespēja izvēlēties dāvanas piegādes veidus. Ja dāvana nepieciešama pēc iespējas ātrāk, izvēlies piegādi „e-dāvana”. Tu saņemsi dāvanu karti savā e-pastā un varēsi to izdrukāt vai pārsūtīt dāvanas saņēmējam. 

Rezervē!

Dāvanu kartes izmantošanas termiņš ir 36 mēneši: 12 mēnešus kā ieteicamā dāvana, pārējos 24 mēnešus nominālvērtībā. Šajā laikā dāvanas saņēmējs sazinās ar pakalpojuma sniedzēju un izvēlas sev piemērotu laiku, lai izbaudītu saņemto piedzīvojumu dāvanu. Pakalpojuma sniedzēja kontaktinformāciju vari atrast dāvanu kartē sadaļā  „Rezervācija”. Ja nevari atrast telefona numuru, sazinies ar mums +371 2669 9899, un mēs Tev palīdzēsim!

Piedzīvo!

Tagad Tu vari izbaudīt īstu piedzīvojumu. Pārvērt savus sapņus skaistās atmiņās!
Vairāk informācijas meklē šeit: B.U.J. (biežāk uzdotie jautājumi) vai sazinies ar mums [email protected] un +371 2669 9899. Lai Tev izdodas!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.