eDāvana

Šis ir Dāvanu Serviss dāvanas kupons, kuru mēs nosūtīsim pa elektronisko pastu vienas minūtes laiks! eDāvanas pasūtījums ir pieejamas 24h 7 dienas nedēļā!
Pasūtījums veidlapā atradīsiet piegādes metodi eDāvana, samaksājiet pat pasūtījumu ar bankas pārskaitījumu un saņemiet eDāvanu savā e - pastā. Dāvana būs pieejama tūlītējai drukāšanai un izmantošanai.

Dāvanu kupons

Mūsu interneta veikalā atradīsi vairāk kā 1000 piedzīvojumus visām gaumēm. Izvēlēto dāvanu kuponu saņem pa pastu, ar kurjera starpniecību vai izņem kādā no mūsu veikaliem!


Dāvanu komplekti 

Piedāvājam dažādus dāvanu komplektus, kuros atradīsi dažādus piedzīvojumus, dāžādās vietās, kas iepriecinās ikvienu saņēmēju! 

Katrā dāvanu komplektā atradīsi 50 - 100 piedzīvojumus, no kuriem dāvanu saņēmējs varēs izvēlēties sev tīkamāko!

Dāvanu karte

Mūsu veikalos atradīsiet dāvanu kartes ar skaistu dizainu! Izvēlies kādu no vairāk nekā 100 populārāko piedzīvojumu dāvanu kartēm mūsu veikalos.


Nomināla dāvanu karte

Ja nespēj izlemt kāds piedzīvojums iepriecinās Tavu draugu visvairāk, atstāj izvēli viņa ziņā. Piedāvājam iegādāties nomināla dāvanu kartes, kas dos izvēles brīvību.


Mini dāvanu komplekts

Iegādājies kādu no mini dāvanu komplektiem un iepriecini draugu. Šajos komplektos esam apkopojuši 9 - 20 pašus populārākos piedāvājumus.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm