Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Nordic Macarons

Tev nav jābūt priekšzināšanām virtuvē, tikai vēlmei iemācīties kaut ko jaunu un lietderīgi, un interesanti pavadīt laiku. Lieliska iespēja, kā pārsteigt sevi un mīļos.
Izkārtojums
Atrastas:
Nordic Macaron ar mīlestību gatavo vienu no pasaules izsmalcinātākajiem saldumiem — makarūnus. Aicinam Tevi piedalīties macaron meistarklasē! Meistarklases notiek mūsdienīgās telpās Rīgas centrā- Franke virtuvē, kas atrodas Berga Bazārā. Meitstarklasē iemācīsimies uzcept makarūnus, būs iespēja nogaršo Nordic Macaron, cenā arī ietilpst tēja, kafija, glāze prosecco.
Mājās dosies ar jaunām zināšanām un kastīti pašu ceptiem macaron cepumiem! Sadarbībā ar NORDIC MACARON iespējams organizēt vecmeitu ballītes. Ballīte sastāv no divām daļām: (1) Makarūnu meistarklases kopā (2) CIETIE RIEKSTI kreatīvās domāšanas un prāta spēles jautrās noskaņās (18+).

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!