Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Kafejnīca – restorāns „Zemnieka cienasts”

"Zemnieka cienasts" ir īstā vieta, kurp doties, ja vēlies izbaudīt latviskus un Latvijā iecienītus ēdienus. Restorāns cienā jau no 1998. gada ar Zemgalē iegūtiem gaļas un piena produktiem. Gaidām jūs ciemos kā senus draugus un esam gatavi jūs pacienāt ar labāko!
Izkārtojums
1998.gada 6.jūlijs bija pirmā diena, kad kafejnīca - restorāns "Zemnieka cienasts" pirmo reizi sāka pasniegt gardas, Latvijā iecienītas maltītes. Kopš tās diena restorāns ik dienu cienā savus viesus ar latviskiem un Latvijā iecienītiem ēdieniem no Zemgalē iegūtiem gaļas un piena produktiem. Restorāns atrodas te pat vien, stundas brauciena attālumā no Rīgas, Jaunsvirlaukā, Jelgavas novadā.
"Zemnieka cienasts" piedāvā ne tikai izbaudīt latvisku maltīti kādā nesteidzīgā dienā, bet arī ir gatavi nodrošināt latviskāko maltīti, kādā no Jūsu svētku dienām. Kafejnīcai – restorānam ir trīs dažādu ietilpību svētku telpas, lai nodrošinātu ne tikai gardu maltīti, bet arī patīkamu un neviena netraucētu uzturēšanos. Vasaras sezonā, lai ikviens spētu izbaudīt siltos vasaras vakarus vai saulainās dienas, "Zemnieka cienasts" piedāvā izbaudīt maltīti lapenē, uz terases vai pat speciāli izveidotā vasaras teltī.
Restorāna viens no lepumiem ir viņu konditoreja, kurā lepojas ar ābolu un rabarberu plātsmaizēm, kas vēl aizvien tiek ceptas pēc latvju saimnieču receptēm. Kā arī pašcepta maize – kafejnīcas “Zemnieka cienasts” maize ir pašu rokām gatavota un no dabīgām izejvielām cepts gardums.
"Zemnieka cienasts" ir padomājis arī par mazākajiem, kas nespēj nosēdēt mierā, kamēr vecāki bauda maltīti un vakaru, tieši tāpēc ir izveidots, no pavasara līdz vēlam rudenim pieejamais, rotaļu un atrakciju laukums “Ganības” bērniem no 2 līdz 12 gadu vecumam.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!