Halovīnu dāvanas

Dāvanas vai izjokosim! Šajā sadaļā atradīsiet Helovīnu dāvanas cilvēkiem, kam patīk veselīgs humors! Izjokojiet draugu ar izdomu!
Izkārtojums
Atrastas: 62
Apskatīti 60 no 62

Vēlies draugu vai draudzeni, māsu vai brāli izjokot un uzdāvināt viņam biedējošu piedzīvojumu Helovīnu dienā? 

Dažādi kvesti un ekskursijas, laba izvēle lai iepriecinātu un radītu aizraujošas emocijas šajos svētkos, Ekskursija "spoku nakts" vai "centrāltirgus noslēpumi" pietiekami biedējošs un aizraujošs piedzīvojums, lai šos svētkus padarītu interesantus draugu kompānijā.

Apnicis baudīt vakariņas ierastajā apgaismojumā? Dāvanu serviss piedāvā baudīt vakariņas tumsā. Esi kādreiz iedomājies kā tas varētu būt baudīt ēdienu pilnīgā tumsā, nezinot kas tevi sagaida? Pamēģini! Tā būs aizrajoša pieredze un iespēja iegūt vēl nebijušas emocijas!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!